Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy egyetemen más karon...

Egy egyetemen más karon tanulók sosem találkoznak, tanulnak együtt?

Figyelt kérdés
pl. Egy orvostan hallgató és egy jogi karra járó sosem találkozik? (mindkettő elsőéves)
2015. júl. 31. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Orajuk nincs kozos, de a villamoson pl ulhetnek egymas mellett.
2015. júl. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel az órák többnyire más-más épületekben vannak, ezért nem igazán találkoznak az egyetemen.
2015. júl. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet egyértelműen kijelenteni. Pl. én infós voltam, egyik srác villamosmárnök, egy lány pedig angol szakos. Mind együtt jártunk kínaira.
2015. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet közös órájuk, ha ez a kérdés (tesi, szabadon választhatók, nyelvi kurzusok stb)
2015. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tesis órára jártam jogász, meg közgázos lányokkal, pedig ttk-s vagyok. vegyetek fel közösen szabadon választható órát, mi azt szoktuk a barátaimmal, akik más karról vagy szakról vannak :)
2015. aug. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!