Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is ha valakiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ha valakiknek együtt kell lenniük akkor tökmindegy mi történik, ha 4-5hónapig nem találkoznak akkor is van esély, hogy újra összejnnek?

Figyelt kérdés
Igazából az a helyzet, hogy most szakítottunk a barátommal (leginkább amiatt mert háát van rajtam súlyfelesleg és emiatt bedeiztem meg ilyenek és sajnos így nagyon sok veszekedés volt, nem teljesen fogadott el(nem vonzodik úgy hozzám) és arra gondoltam hogyha lelkiekben megerősödök és lefogyok sokkal joobb lesz, szerintetek?Amúgy megbeszéltük,h mindenképpen talizunk ha én úgy érzem :)
2014. máj. 3. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
persze.
2014. máj. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát... nem tudom. Két éve összejöttem egy pasival, nem sokáig voltunk együtt, utána nem is nagyon beszéltünk. Két évre rá megint összejöttünk. De megint nem működött a dolog. A szex meg ilyesmi működött, de azt hiszem, erre mondják azt, hogy rossz időben történt.

Én nem hiszek általában az ilyenekben, hogy akiknek együtt kell lenniük vagy nem.

A legfontosabb dolog a kémia. Ha a kémia megvan, akkor már csak a jó időzítés kell. De a jó időzítés bizony hatalmas p-csa, és nagyon ritkán van meg.

2014. máj. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, most olvasom a kifejtős részét. Hát, ha azért szakítottál a barátoddal, mert nem vonzódott hozzád a súlyod miatt, az bizony elég p-csgyanús magyarázat.

Mert ha lefogysz, mi történik? Nem fogod hirtelen sokkal jobban szeretni magad, találsz majd valami mást, amit utálhatsz, vagy ami miatt szarul érezheted magad.


Egyik barátnőm 30 kilótól szabadult meg, de a gond az, hogy nem utálhatod önmagad egy olyan állapotba, ahol majd egyszer csak szeretni fogod magad. A barátnőm tök jól néz ki, rengeteget változott, nagyon dögös lett, és még mindig nincs kibékülve magával, mert folyamatosan, végig a fogyás alatt is utálta magát, és még mindig nem képes elvonatkoztatni a régi énjétől. Ez nagyon sokakkal előfordul.


Egyébként meg... most komolyan olyan pasi után sírsz, aki csak akkor fog elfogadni, ha külsőségekben a kedvére teszel? WTF? Legyen már ennél nagyobb önbecsülésed, és ennél sokkal jobban kell, hogy szeresd magad, ha boldog életet akarsz.

Nem kell neked ilyen pasi.

2014. máj. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BlackSword ***** válasza:

Először is: nincs olyan, hogy valakiknek együtt kell lennie... Ez csak amolyan üres frázis, amivel az emberek nyugtatják magukat... Az életben semmi sem állandó, csak a vátozás... Most úgy érzed ő a minden de lehet 4, 5, 6 év múlva már szóba se álnál vele, mert annyira ellenkező irányba változtok...


Másodszor a konfliktus nem csak a Te depressziód, hanem az is, hogy ő nem vonzódik hozzád testileg... Na most a testi, vagy ha úgy jobban tetszik: a szexuális vonzalom fontos része egy kapcsolatnak... Mondjon bárki bármit... Ez attól ez még igaz...


Mondjuk azt nem árultad el mennyi is az a súlyfelesleg, ami rajtad van, de a boldogság első lépcsőfoka az, hogy elfogadd magad, és vedd is komolyan... Egyébként más sem fog komolyan venni, ha Te sem teszed... Mondanám, hogy küldj egy képet, és értékelem, de inkább nem... Szerintem tisztában vagy vele, hogy mit szeretnél...


Férfiként azt mondom, hogy ne az elégedetlenség áradjon belőled magadról, mert az kihat másokra is... Inkább fogadd el magad, és tudj boldogan együtt élni magaddal, akkor majd azt a srácot sem fogja zavarni az, ami most téged zavar...

2014. máj. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért érzem azt ,hogy nem is a barátod nem fogadott el hanem te magad nem fogadtad el?
2014. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves 2-es válaszoló:Nő létedre nagyon tetszik,amit írtál.Nem is értem magamat,hogy tetszhet ez,de a gondolatmenet az jó.

BlackSword válaszával is egyetértek,úgyhogy nem is szaporítanám a szót.

Saját tapasztalataim szerint,általában az van,hogy ha a nőket hagyják ott,akkor abból még lehet később kapcsolat.(mert valószínűleg az otthagyás piszkálja a csőrüket,és sérti a női hiúságukat)Amikor a férfit hagyja el a nő,általában utána már csak a következő évszázadban lesz legközelebb békülés.

2014. jún. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!