Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van bejutni a...

Mennyi esélyem van bejutni a kollégiumba?

Figyelt kérdés

Pécsre megyek az orvosira és a Balassába szeretnék bejutni, szerintem egész jó a tanulmányi eredményem.

Hogy van több esélyem bejutni, szociális, vagy tanulmányi alapon??

Mindenképpen szeretnék bejutni, mert kb. 3 óra lenne otthonról eljutnom Pécsig.



2015. júl. 31. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Pécsről nem tudok nyilatkozni, de nálunk Szegeden 500 pontos a kolijelentkezés, ebből 240 a szociális helyzet, 160 a tanulmányi eredményért, 100 pedig a közösségi munkáért kapható pont. Gondolom más egyetemeken is inkább a szociális helyzet számít a felvételnél.
2015. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Szia! Tanulmányi és szociális alapon is jelentkezhetsz a kollégiumba, valamelyik alapján biztosan felvesznek. :)
2015. júl. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én már sokszor voltam bent sokféle koliban, Balassában is. Lényeg, hogy valaki olyannal menj be, akinek van belépője. Meg van ahol kifele is. :D
2015. aug. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!