Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Online bankkártya igénylésnél...

Online bankkártya igénylésnél jól csináltam így, vagy nem?

Figyelt kérdés

Csak annyi lenne a kérdésem, hogy volt két választható limit. A napi vásárlási limitnél azt jelöltem, hogy a számla erejéig, a napi kp.felvételi limitnél pedig 1 0000-300 000 között lehet beírni. Bejelöltem a 300 000-et, bár ennyit úgysem fogok kivenni. Ezt később tudom módosítani, vagy jó ez így egyelőre?

Illetve utalni akármennyit tudnak nekem, ugye?


2015. aug. 1. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudod később módosítani. Neked pedig bármennyit tudnak utalni, az nem tőled és a te beállításaidtól függ, hanem az ő sajátjuktól. Be lehet állítani egy limitet az utalásra vonatkozóan is, de az azt jelenti, hogy te mennyit utalhatsz el, nem pedig azt, hogy neked mennyit :)
2015. aug. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!