Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha lefizetik a vizsgabiztost...

Ha lefizetik a vizsgabiztost akkor mindenképpen átenged? (B kategóriás jogosítvány)

Figyelt kérdés
2015. aug. 1. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. aug. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Eszedbe se jusson!

Két végkifejlet lehetne:

1.igen, átenged

2.el sem fogadja a pénzt és rosszindulatúan fog értékelni, amiért megpróbáltad a "hálapénzt"

2015. aug. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem csak kettő :D Van olyan eset is, amikor elfogadja a pénzt, és megbuktat :P
2015. aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kifogsz egy vizsgabiztost, aki feljelent... kolléga így járt.
2015. aug. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
eszedbe ne jusson. én se voltam penge, megfordult a fejemben ilyen. de nincs értelme, ha sikerül, magadtol sikeruljon.
2015. aug. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak akkor buktat meg ha valami olyan hibát követsz el ami nagyon súlyos, például nem adsz meg elsőbbséget, rossz irányba hajtassz be. a kenőpénz csak arra jó, ha szarul vezetsz/parkolsz de ismered alapvetően a kresz szabályokat akkor átengednek, meg van egy kis placebo hatása. általában 20000 a tarifa... :D
2016. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!