Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogosítvány készítésénél,...

Jogosítvány készítésénél, rutinnál vagy forgalminál lefizettétek a vizsgabiztost h sikerüljön a vizsga?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 08:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nem!

és megvan mindenre a jogsim(A,B,C,D,E)... soha nem buktam se rutinból, se forgalomból

nem nagy ördöngősség egy vizsga.. aki nem tudja megcsinálni, az nem is érdemli meg a jogsit

2010. máj. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Jobb ha nem ülsz volán mellé, ha így állsz hozzá!


Az ilyenek okozzák a rengeteg balesetet, és sajnos több esetben a vétlen szenvedi el....

2010. máj. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
csont nélkül megvolt mindkettő. fel sem merült, hogy ilyesmire lenne szükség...
2010. máj. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

Én kétszer buktam forgalomba. Most már kezdek komolyan gondolkodni azon, hogy fizetni fogok vizsgán.

És mielőtt bárki azzal jönne, hogy inkább ne is üljek kocsiba és ez életveszélyes stb. Tisztában vagyok vele. De azzal is tisztába vagyok, hogy miért buktam meg második alkalommal és nem azért mert nem tudtam vezetni (elsőre valóban nem voltam felkészült). A vizsgáztató élből a pénzre ment és ezt az oktatóm is megerősítette.

2010. máj. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
ha lefizeted megbuktat. énis igy jártam. mivel hírem ment, csak az ötödik (utolsó) városi vezetési vizsgán engedtek csak át.
2010. máj. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogom csípőből lefizetni.

Megkérdezem az oktatómat, hogy kell-e neki pénzt adni, hogy átengedjen és csak akkor. Nálunk minden oktató ismer minden vizsgabiztost. Tudni fogja, hogy mi kell neki.

Ha pl azokat a vizsgabiztosokat kapom akik rutinnál vagy az első forgalomba bukásomnál voltam, róluk tudom, hogy rendesek és nem a pénzre mennek.

Egyik ismerősöm is úgy ment át harmadjára, hogy kiderült, hogy a vizsgáztatók a pénzt várták minden alkalommal és mivel nem kaptak, bukás...

2010. máj. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Nekem az a véleményen, hogy a jogosítvány megszerzése főleg a felkészültségen múlik. Ha nem tud mibe belekötni a vizsgabiztos, akkor megbuktatni sem fog. Ha meg komoly hiányosságok vannak, "rezeg a léc", akkor meg nem érdemes megpróbálni, mert úgyis pénzbe fog kerülni.


Aki meg egy ilyen pitiáner követelményrendszernek nem tud eleget tenni és lefizetéssel akar érvényesülni, az mások életével játszik és nem is veendő emberszámba!

2010. máj. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 2x buktam forgalmin, a többi mind meg volt elsőre, 3.nál sikerült a forgalmi! Nem fizettem! Annál büszkébb vagyok.
2010. máj. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
óóóó szeretem amikor felteszek egy szimpla kérdést és jönnek a vádoló válaszok :D Mindenből elsőre átmentem jövőhéten megyek forgalmin vizsgázni,és eszem ágában sincs lefizetni a vizsgabiztos,az oktatóm szerint jól vezetek,nő létemre :D majd meglátjuk.Csak kiváncsi voltam
2010. máj. 5. 11:53
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Én is jól vezettem, hibátlan volt minden és mégis belém kötött.

Tudjátok mikor a vizsgáztató olyanokba köt bele, hogy nem ellenőriztem le a kerekeket meg nem állítottam be az ülést... Miközben előtte ülök és nem tűnik fel neki, hogy 20 centit előre húztam az ülést és valamiért a kocsit körbejárva 4 helyen is lehajoltam... Meg se lepődtem rajta, hogy olyanért buktatott, hogy szerinte nem néztem a tükörbe.

Szóval hidjétek el, akármilyen jó vagy akkor is megbuktat ha a pénzre megy.

2010. máj. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!