Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi szintfelmérő gólyáknak?

Egyetemi szintfelmérő gólyáknak?

Figyelt kérdés
már 3 éve érettségiztem kétségbe vagyok esve. mit nézzek át nagyon hogy valamilyen eredményt elérjek amúgy infómérnökire járnék.
2015. aug. 2. 07:20
 1/7 anonim ***** válasza:
nem mernokinfora? :D amugy milyen targybol lesz a felmero? es melyik egyetemre jelentkeztel? nekem is volt ilyen tavaly, es en is mernoinfora jarok, hatha tudok segiteni.
2015. aug. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
magyar nyelv és irodalom , matek , biológia -.-" kémia -.- történelem, angol .( nem tudom a történelemnek mi értelme van)
2015. aug. 2. 07:38
 3/7 A kérdező kommentje:
mármint infószakon mi értelme.. ha rosszul sikerül, történelem tárgyat kell felvennem? te jó ég. ez aztán az oktatás-.-"
2015. aug. 2. 08:07
 4/7 A kérdező kommentje:
jó az angolnak értelme van. mert azé nem szeretnék haladó csoportba kerülni úgy hogy csak németet tanultam :D meg amúgy is mindenhova kell a nyelv. dehogy történelem? kész vicc.
2015. aug. 2. 08:13
 5/7 anonim ***** válasza:

nekunk tavaly ugy volt, hogy csak matekbol kellett szintfelmerot irnunk, es ha nem sikerult jol, akkor az elso 6 hetben, heti egyszer egy felzarkoztato oran kellett reszt vennunk kotelezo jelleggel, de ez mondjuk ertheto is volt, mivel mernokinfo szakon alap a matektudas. azt viszont nem vagom, h biologia meg tori minek kellenenek, mert ugye gondolom ezek kovetelmenyek sem voltak a jelentkezesnel...:/ szerintem kerdezz ra a tanulmanyi osztalyon, vagy masodeveseknel. ma melyik egyetemre jelentkeztel.

#1 voltam.

2015. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg kritériumdolgozat lesz emelt szintű anyagból úgy, hogy a tárgyat 3 éve tanultam utoljára, azt leszámítva, hogy most májusban gyorsan (kb 1 hónap tanulással) összedobtam egy középszintű érettségit :D
2015. aug. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekünk kémia lesz. félek, elkezdtem nezegetni a feladatokat. de igazából ez a mi érdekünk, neked lesz konnyebb ha a felkeszito kurzuson egy szintre hoznak kb a tobbivel
2015. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!