Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha Neptunon csak 2 kollégiumba...

Ha Neptunon csak 2 kollégiumba adom be a jelentkezést, akkor más ELTE-s kollégiumokba is bekerülhetek?

Figyelt kérdés
Én úgy értelmeztem, hogy az összes ELTE-s koliba jelentkezem és csak megjelölhetem, hogy hová szeretnék leginkább bekerülni.

2015. aug. 2. 15:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Tehát, ha megjelölök kettőt, de ezek közül egyikbe se vesznek fel, akkor nem dobnak ki az utcára, hanem betesznek egy olyan ELTE-s koliba, ahol van számomra hely, nem?
2015. aug. 2. 15:56
 2/3 anonim ***** válasza:

"Én úgy értelmeztem, hogy az összes ELTE-s koliba jelentkezem és csak megjelölhetem, hogy hová szeretnék leginkább bekerülni."


Pontosan jól értelmezed.

2015. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosan. Az összes ELTE koli egy nagy intézményhez tartozik, és te ebbe az intézménybe felvételizel. Ők meg majd eldöntik, hogy melyik tagintézménybe pakolnak, és ezt befolyásolhatod azzal, hogy mit jelölsz meg. De ez még nem jelenti azt, hogy abba is fogsz bekerülni.
2015. aug. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!