Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » , , Privát szféra" szempontjáb...

, , Privát szféra" szempontjából melyik ELTE koli a legelőnyösebb?

Figyelt kérdés

A KCSSK, KUK és ADK a legszimpatikusabb, de legszívesebben a Kőrösi Csomába mennék, a szobához tartozó fürdő-wc ígérete miatt. (Nálam ez tényleg szinte életbe vágó probléma, sajnos nagyon szégyenlős vagyok.) Valamint ebben a három koleszban viszonylag kevés ágy van egy szobában, a kétágyasnak örülnék leginkább.

És a hét közül ( [link] ) van olyan, amelyik kifejezetten veszélyes környéken helyezkedik el?



2015. júl. 31. 20:09
 1/6 A kérdező kommentje:

Megint lehagytam a kérdéseim... :')

Szóval ha a fent említett három kolesszal kapcsolatban vannak a ,,privát szférát" érintő tapasztalataitok, szívesen venném, ha megírnátok őket.

2015. júl. 31. 20:13
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Ha kollégista leszel, fogadj meg egy jó tanácsot, és a külön fürdőszoba, illetve a magánszféra luxusáról mondj le. Azok mennek kollégiumba, akik túl messze vannak az egyetemtől és nem akarnak naponta órákat oda-vissza utazgatni, illetve akik anyagilag nem állnak úgy, hogy megengedhessék az albérletet. Nem nagyon lehet válogatni, oda kerülsz, ahova kerülsz, lehet, hogy egy 4 ágyasba. Barátkozz meg a gondolattal, és próbálj meg nem törődni azzal, hogy zuhanyzásnál mások is vannak ott, mivel oda az emberek zuhanyozni mennek, nem bámészkodni.
2015. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ADK-ban szinte minden szoba kétágyas. :) Igazából ha jól megvagy a szobatársaddal, akkor szerintem simán megvan a privát szférád. Igaz, nem egy modern koli, de ha úgy berendezed a kis helyed, ahogy szeretnéd, nagyon otthonos tud lenni. :) A KCSSK elvileg a legfelszereltebb, és ha jól tudom, ott is vannak kétágyas szobák.
2015. aug. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első, nyilván én is ezek miatt jelentkezem kollégiumba. :) Nincsenek nagy igényeim, de ha már adott a lehetőség, hogy sorrendet állítsak fel, és tudom is, hogy minek örülnék jobban, szerintem nem akkora bűn, hogy utána akarok járni a dolgoknak.


Második, köszönöm a biztató szavakat! ^^

2015. aug. 3. 22:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Végül hova kerültél?
2016. aug. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A KCSSK-ba, hála az égnek. :') (Csak pozitív tapasztalatom volt vele, a háromágyas szoba hihetetlenül jó, csak ajánlani tudom.) Viszont a következő évben passzív leszek, és nem tudom, azután mennyire számíthatok arra, hogy "bent maradok a rendszerben", szóval lehetséges, hogy a későbbiekben egy másik kolit is megismerhetek.
2016. aug. 12. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!