Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Erről a tanfolyamról mit...

Erről a tanfolyamról mit gondoltok? Megéri beiratkozni?

Figyelt kérdés

Alkotásokat kerestem a neten és erre bukkantam véletlenül:

[link]


Meglepődtem az árakon. A concept art tanfolyam csak 44.000-be kerül. Hogy lehetséges ez? Ez nem átverés? Úgy tudtam, hogy az ilyen tanfolyamok nagyon drágák szoktak lenni. Egyszer 2009-ben a szakközépiskola befejezése után be akartam iratkozni a Mesharray-ba, de a szakok drágák voltak (akkoriban 200.000 körül lehettek). Úgyhogy dolgozni kezdtem. Úgy volt, hogy ha lesz lehetőségem, beiratkozom. De végül nem jött össze, mert megugrottak az árak.


A honlapon nem tüntették fel, hogy lehet-e vizsgázni, van vizsgadíj és kapunk-e tanúsítványt vagy valamit.


Járt oda valaki? Milyen tapasztalatokat szereztetek ott?



2015. aug. 2. 20:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!