Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Erdélyben végeztem egyetemet,...

Erdélyben végeztem egyetemet, szeretnék itt beiratkozni főiskolára. Szükséges különbözeti vizsgát tenni? Mi ennek a pontos menete?

Figyelt kérdés
2015. máj. 10. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Tessék..?
2015. máj. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen képzésre szeretnél jelentkezni? Az egyetemi/főiskolai képzéseknél nem úgy megy, hogy beiratkozol, felvételizni kell. Ha leírod, mi a cél, hova szeretnél járni, könnyebben tudunk konkrétumokkal segíteni. Ezen kívül felvi.hu nevű honlapot látogasd meg, ott találsz minden ehhez a témához hasznos információt.
2015. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Andragógiára szeretnék beiratkozni. Köszi az ötletet, utánaolvasok a javasolt oldalon :)
2015. máj. 10. 10:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Helyesbítek, felvételizni ...
2015. máj. 10. 10:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, felvételizni kell :) A felvi-n megtalálod, hogy az adott szakra milyen elvárások vannak, könnyen lehet, hogy újra kell érettségizned valamiből, nem tudom fejből, mi a követelmény andragógiára. Azt is nézd meg, az elmúlt években milyen ponthatárok voltak azon a szakon, így be tudod lőni, mennyi esélyed van bekerülni. Ha a rendszerrel kapcsolatban bármi kérdésed van, írj csak :)
2015. máj. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. máj. 10. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!