Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyha egyetemen hiányzok 1-2...

Hogyha egyetemen hiányzok 1-2 hetet műtét miatt, azt ugye leigazolják nekem ott vhogy hogy ne legyen baj a hiányzásokból?

Figyelt kérdés
Mandulaműtétem lesz,amivel ugye utáma pihenni kell,de csak szeptember végére volt már szabad időpont. Ilyen esetben ha bemegyek a TO-ra kapok igazolást rá, hogy ne "csak úgy" hiányozzak?
2015. aug. 4. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Egyetemen nem igazán fogadnak már el igazolást. Ha hiányzol, akkor hiányzol, mindegy nekik az ok. De általában minden tárgyból lehet egy bizonyos számú hiányzásod a félév alatt, ha meg nem, akkor általában adnak lehetőséget pótolni.
2015. aug. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Egyetemen már nem fogadnak el orvosi igazolást, nem érdekli őket igazán, ha nem vagy ott, az meg főleg nem érdekli őket, hogy miért.
2015. aug. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az az 1-2 hét hiányzás nem fog izgatni senkit. Csak az a lényeg, hogy a vizsgákat teljesítsd.


Csak a szemináriumokon számít (ott 3 hiányzástól már megbuktathat a tanár), de ha szólsz neki(k), hogy műtéted lesz, akkor nem fognak szívatni ilyesmivel.

2015. aug. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

#3 én nem vagyok benne biztos, hogy érdekli őket a műtét. :(


a 12 hetes szorgalmi időszakban 2 hetet lehet hiányozni. többet nem, mert bukta lesz. :(

2015. aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazolas mint olyan mar nem letezik az egyetemen, de szolj azoknak a tanaroknak, ahol katalogus van, szerintem nem lesz semmi problema. En az egyik evemet 4 het hianyzassal inditottam betegseg miatt, es mindenki megerto volt. (ELTE TTK)
2015. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk is megértőek voltak a kórházi hiányzásokkal, a vizsgán viszont rendesen számon kérték a hiányzókat.
2015. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!