Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el, ha egyest...

Hogyan mondjam el, ha egyest kaptam? Ti hogy szoktátok?

Figyelt kérdés

Mostanság Matekból becsúszott pár egyes (nem részletezném :/) És nem tudom hogyan elmondani. Ha meg meglátják egyből gép eltiltva, és Én bár nem vagyok kocka, de skype-ozni ismerősömmel szoktam.

Ti hogy szoktátok elmondani, és mi a legjobb ok, hogy elmondjam?

Mielőtt jönnének a sok noob-ok elmondanám 4-es voltam félévkor, csak a Matekon nem figyelek néha-néha :S


Előre is köszönöm,

SEGÍTSETEK :S


u.i.: Tudom van ilyen kérdés sok, csak így könnyebb, hogy a sajátomat olvashatom...


2010. márc. 7. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, nekem hármas volt eddig a legrosszabb jegyem.
2010. márc. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Akkor néha-néha figyelj! =) Amúgy menj oda a szüleidhez( amikor jó kedvükben vannak) és mond el neki hogy mostanában nem megy a matek és egy-két egyes becsúszott de igyekszel kijavítani.
2010. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszön a válaszokat (1. kommentelő, sok sikert a továbbiakban:) 2.kommentelő, köszönöm. Erőt veszek magamon és elmondom!

A többi rossz jegyet, ha kapok, akkor a szemükbe mondom aznap. Ki tudja mi lesz... Köszönöm-köszönöm!

2010. márc. 7. 21:31
 4/5 anonim válasza:
100%

Nekem nem haragszik anyukám, ha egyest viszek haza. Apukám viszont igen, és tudom milyen nehéz elmondani, elmondok pár trükköt, hogy én hogy szoktam. Habár a büntetés/szídás nem is fog jól esni.


1. Mondd el az igazat! Senkinek sem ártasz evvel, és meg leszel könnyebbülve, még ha meg is szídnak/meg is büntetnek.


2. A matek megértéséhez figyelj órákon! Légy aktív! Légy érdeklődő típus, én is így tettem mindig. Ha a figyeléshez sem érted eléggé az anyagot, akkor óra után menj oda hozzá, és kérd meg, hogy magyarázza el újra.


3. Ha ezek után sem megy, járj matek korrepetálásra. Tudom, milyen borzasztóan hangzik, és az is, de ez segít javítani. Volt egyszer egy egyes dolgozatom, elkezdtem korrepetálásra járni, és azután már jobb lettem.:)

2011. dec. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Régen írok, bocsi :D

Én kettest kaptam matekból, és fél éve járok korepre és már sokkal jobbak a jegyeim! :D szóval ha nem érted akkor szólj a tanárnak! A rossz jegy miatt meg be félj, max. leszídnak és megvonnak valamitől (gép, telefon stb.) !

2017. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!