Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a hátrányos helyzetet...

Ha a hátrányos helyzetet igazoló papír a felvételi eljárás során érvényes volt, ma viszont lejár, akkor a beiratkozásnál ebből nem lesz gond, ugye?

Figyelt kérdés
Mármint a kolis jelentkezéshez is megfelel még ez a papír nekünk, amit az előző tanévben kiállított a jegyző. Innentől kezdve csak a különféle szociális ösztöndíjakra nem vagyok jogosult, ugye? Legalábbis addig, amíg nem igénylem és kapom meg újra a papírt.
2015. aug. 5. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
A kolihoz fennálló jogosultságot kell igazolni...
2015. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó, nem ez volt a kérdés. Jogosult vagyok a kolira, azzal nincs gond.
2015. aug. 5. 12:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor mi a kérdés, mert én nem értem teljesen.

Ha felvételi többletpontot kaptál egy akkor érvényes papírra, és most kérik, hogy a felvétel alapjául szolgáló dokumentumokat mutasd be a beiratkozáson, akkor nem gond, hogy már nem érvényes - értelemszerűen.

Ami elég zavaró a kérdésben, hogy ide kevered a kolis jelentkezést és a szociális ösztöndíjat. Minek, ha nem az a kérdés?

2015. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

beiratkozáshoz az kell, hogy a felvételi időszakban (dec. 23-június 30) hátrányos helyzetű legyél. Ha ebből csak egy nap volt, akkor is jár a pont érte, jó a lejárt igazolás.

Kolinál fennálló jogosultságot néznek, lejárt papírral ott nem számítasz hátrányos helyzetűnek.

2015. aug. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, viszont az én sulimban elfogadják kolis jelentkezéshez az előzőt is. ( NKE, Luduvika lesz egyébként, ha minden jól megy) :D
2015. aug. 5. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!