Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vissza kérhetem a tanfolyamra...

Vissza kérhetem a tanfolyamra befizetett összeget? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Jelentkeztem műköröm építő képzésre, július 2.án kellett volna kezdenem, de egészségügyi okokból nem tudtam elkezdeni amit, jeleztem is az oktatónak, (ezzel nem volt semmi gond megbeszéltünk hogy átrakjuk a dátumot ). Pár napja viszont kiderült, hogy 2 hónapos terhes vagyok, így nem fogom tudni elkezdeni az oktatást, mert egyrészt nincs rá időm, munka és orvoshoz járás mellett, másrészt még 100 ezer forintot ki kellene fizetnem pluszba az anyagokra és a vizsgára, ami így sajnos nem fog menni. Kaptam számlát az eddig befizetett összegről ( áfa mentes ) illetve a szerződésben nincs olyan rész ahol a tandíj összegével vagy bármi ilyennel foglalkozna. Köteles visszafizetni az oktató a pénzemet?

2015. aug. 5. 18:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!