Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimis gólyatáborba fogok...

Gimis gólyatáborba fogok menni, mire lesz szükségem?

Figyelt kérdés
Én most megyek 9.be (újbudai széchenyi istván gimnázium) és aug. 25-28.-án lesz... Reggel 9kor indulunk Balatonarácsra, hiszen ott lesz... Szerintetek mit érdemes magammal vinnem? Azt tudom hogy az első benyomás a fontos és ezért kérdezem: hogyan viselkedjek elsőnek? Adjam önmagam és majd biztosan megkedvelnek? A legtöbb osztálytársammal beszéltem már és szimpatikusak :D esetleg aki volt már ilyenen annak milyen élmény volt? Milyen feladatok voltak? Mennyi költőpénz kell? Én 5000-re gondoltam szerintetek elég ennyi?
2015. aug. 7. 00:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképp add önmagadat és ne érdekeljen, ha esetleg elsőre nem kedvel meg mindenki, biztos lesz akinek pont az igazi személyiséged jön be kendőzetlenül:) Szivatni fognak valószínűleg elég sokat:D Ha adnak 3szor kaját, akkor szerintem elég.
2015. aug. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!