Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOTE gólyatáborban mikor kap...

SOTE gólyatáborban mikor kap az ember pólót?

Figyelt kérdés
Elnézve a képeket mindenkinek van valamilyen színes pólója, viszont erről nem kaptam semmilyen infot.

2015. aug. 9. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Már a déliben megkapod, mielőtt felszállnátok a vonatra. Aztán 6 napig le se veszed, nagyon fincsi lesz. :d


De amúgy ez tényleg ilyen embertelenül fontos infó?xd

2015. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát csak azért, mert nem tudom, hogy kellett-e volna a méretemről szólni, vagy egyáltalán jelezni, hogy kérem és féltem, hogy elsiklottam valami fölött.

De akkor ezek szerint nem, köszi :)

2015. aug. 9. 14:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Ahogy befizetted a pénzt a Déliben.

Megkérdezik a méreted és ráírják a neved.

Take it easy!:)

2015. aug. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pólóból ezért se vigyél sokat, mert max este engedik, hogy mást hordjál, egyébként egész nap/ egész héten az lesz mindenkin.
2015. aug. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot! :)
2015. aug. 10. 12:48
 6/8 anonim ***** válasza:
És hogy tisztítjátok?
2015. aug. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. :D Illetve max este kimossa buli előtt, hátha reggelre megszárad... vagy majd a strandnapon beleugrál a klóros vízbe, az fertőtleníti. :DD
2015. aug. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer kimostam tusfürdővel, mert csupa bor lett...:D
2015. aug. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!