Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen feladatok vannak BGF...

Milyen feladatok vannak BGF pszk gólyatáborban?

Figyelt kérdés

Nem vagyok bulizós, ivós, nem vagyok társasági figura, ugyanakkor jó lenne úgy menni suliba h már vannak ismerőseim.

Nem tudom h merjek-e elmenni


2015. júl. 29. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

A gólyatábor, akármilyen karról is van szó, semmi másról nem szól, mint ivásról, buliról, alkalmi kapcsolatokról. Ha ez nem az életed része, nem fogod jól érezni magad.

Merni? Mitől félsz? Bántani nem fognak.

2015. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
attól h kínos szituációba hoznak vagy kiröhögnek
2015. júl. 29. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, szerintem nagyon antiszociálisnak kell lenni ahhoz, hogy egyáltalán ne élvezze valaki a gólyatábort.

Ha esetleg olyan feladat van, akkor senki sem tart pisztolyt a fejedhez, hogy "márpedig ezt megcsinálod". Bár én bulizósabb típus vagyok, de nálam is volt olyan feladat, aminél mondtam, hogy "kösz nem, ezt most kihagynám". Ha olyan, akkor megcsinálják a bevállalósabbak, azon is jól ellehet szórakozni, ha más hülyeségét nézi az ember :D


Amúgy meg tuti, hogy lesznek még ott olyanok mint te.

2015. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én se tudom még hogy menjek-e, barátom nem igazán örülne mert már hallott dolgokat hogy meztelenkedett egyik barátjának a párja gt-ben mert az volt a feladat. Szintén pszk-ra megyek, és mivel itt szakonként rengetegen vannak, így szerintem elmegyek hogy szeptemberben ne legyek annyira elveszve. Meg biztos lesznek dolgok amiket nem vállalok be, és nem fog érdekelni mit hisznek majd rólam :)
2015. aug. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!