Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi annak az eselye, hogy...

Mennyi annak az eselye, hogy ha most altalanos iskolaban mindig is kituno voltam, ezt majd egy erosebb gimnaziumban is tartani tudom? (most megyek 8. -ba)

Figyelt kérdés

Avagy: egy ,,eros" budapesti gimi mennyire eros? Altalaban mennyit kell tanulni?

Eros gimi alatt ertem pl a Varosmajori Gimnaziumot, Madach Imre Gimnaziumot, Szent Imre Gimnaziumot stb.

Tudom, hogy altalanosban kevesebbet kell tanulni, ezert is erdekel a kerdes, hogy ez megis mennyire valtozik meg gimiben?

Elore is koszonom!



2015. aug. 9. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én erős gimiben tanultam. 9-ben nagy koppanás volt,sokkal keményebb volt mint az általános.nehezebben adtak jó jegyet,több volt a felelés,számonkérés..de hamar belerázódtam, négyes-ötösökkel végeztem el.

szerintem ha kitűnő voltál eddig,ne add lejebb,próbálkozz meg erős sulival.csak hasznodra válik!ha szeretnél továbbtanulni!! de csak akkor menj gimibe!

2015. aug. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is kitűnőkánt mentem erős gimibe (az Apáczaiba, de látom, hogy az neked már nem jön szóba). Nem voltam kitűnő, de az is igaz, hogy nem igazán törtem magam, kb négyes átlagom lehetett a végére, de cserébe mindenfajta erőfeszítés nélkül kitűnő lett az érettségim. Szerintem simán megérte, de ha még meg is erőlteted magad, akkor nem hiszem, hogy annyira le fog romlani az átlagod. Csak sokan (én is) elrontják ott, hogy általánosban nem kell tanulni és úgy is kitűnő vagy, aztán sok időbe telik, mire rájön az ember, hogy esetleg tanulni kéne, hogy jobb jegyeket kapjon.
2015. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
En a varosmajorba jartam bar hatodik utan mentem oda. A valtas eveben nem leszel kituno, egyszeruen csak mert ido kell amig hozzaszoksz a magas elvarasokhoz, a megtanulnivalo mennyiseghez mert azert en altalanosban evi fel ora tanulassal voltam kituno gimibe meg nagyon meglepett a kulonbseg. Persze nem lehetetlen rogton annak lenni de az tul sok ido meg munka es en azt nem akartam :DD mindenkepp ajanlok egy eros gimit mert ott jobb tanarokat fogsz kapni es meglesz szinte minden lehetoseged, nem fog a tobbi diak lefele huzni. Egy ido utan en mar azt se vettem eszreh tenyleg magasak az elvarasok mert megszokassa valt nalam h teljesitek. Hetedikben 4,7 es atlagom lett, tavaly meg 4,85. Lehettem volna kituno de akkor fel kellett volna adnom meg tobb idot amit masra akartam forditani.
2015. aug. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat! :)

Nagyon megnyugodtam, es meg is lepodtem; hiszen a kerdesben azert nem hoztam szoba az Apaczait, Eotvost, mert ugy gondoltam, hogy en ott kb 2-es, 3-as lennek..

Nekunk az egyik tanarunk meg azt mondta, hogy majd az Apaczaig senki se jelolje be, olyan durva, pedig azert eleg jo tanulol vannak nalunk, es a l

kituno sem keves

De hat akkor azert ez is tulzas az Apaczairol :D


Johetnek meg valaszok, szemelyes tapasztalatok! :)

2015. aug. 11. 08:44
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy baratnom jar a Fazekasba es hat sztem azt se jelold be mert akk nem lesz eleted a tanulason kivul. Konkretan suli utan hazamegy es estig tanul, keszul minden orara meg dolgozatra mert folyamatosan csesztetik oket ha nem jo az osztalyatlag. Orulok h en nem oda mentem mert nekem az a feszitett tanitasi modszer, mindenfajta igazi motivalas nelkul, nem igazan jon be.
2015. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
En is a varosmajoriba jarok, es kituno voltam altalanosban, de itt mar nem. De oszinten nem is volt ez cel nalam, de nyilvan azert nem art, ha az ember atlagosan jol teljesit. inkabb a szamomra fontos tantargyakra figyelek, nem zavar, hogy bioszbol nem vagyok 5-os.. Egyebkent eleg ritka, hogy valaki vegig kituno gimiben, de egyaltalan nem lehetetlen:)
2015. aug. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Heyitsadri válasza:
Nem igazan kapcsolodik a temahoz,de lehet en is oda megyek.:)
2015. szept. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7-es, hova?
2015. szept. 6. 09:38
 9/13 Bogi11 ***** válasza:
Érdekelne a Városmajori gimi minket is. A jövő héten nyílt nap lesz, már nagyon várom. :) A humán és a Nyekes osztály jöhet számításba. Megköszönném, ha írnátok a tapasztalatokról.
2015. nov. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Bogi! En csütörtökön megyek a Varosmajoriba nyílt napra töri-magyarra es bioszra

És te? :)

Egyébként meg melyik

2015. nov. 23. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!