Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » B kategóriás jogsival lehet...

B kategóriás jogsival lehet 125ccm gyorsaságit vezetni?

Figyelt kérdés

2015. aug. 10. 18:04
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nem.
2015. aug. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Persze, meg nyerges vontatót is.
2015. aug. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nemethlajoss válasza:
Nem, max 50 ccm-ig (robogót)
2015. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és ha le teszem az A1 jogsit, akkor nekem csak ezt a pótlékot kell lettem , mivel van b kategóriás jobsim?
2015. aug. 10. 18:49
 5/5 anonim ***** válasza:

tényleg ilyen hülye vagy? Tényleg ennyire hülyék az emberek ebben a rohadt országban? Tényleg gondot okoz az, hogy a google-ba beüssenek 3 szót? Tényleg akinek van jogosítványa, az magától nem tud erre válaszolni és itt fel kell tenni?


Ha megfordítod azt a nyomorult jogosítványt, akkor látod rajta hogy csak a kismotor van beütve, tehát nem vezethetsz 50 ccm feletti kétkerekű motorkerékpárt. Az A1 kategóriával csak 11 kW- 15 Le teljesítményű és maximálisan 125 köbcentis hengerűrtartalmú motorkerékpárt vezethetsz. Aminek a forgalmijában több mint 11 kW szerepel, azt már nem vezetheted A1 kategóriával.


Ha az én hatásköröm lenne, változtatnék a jogosítvány szerzés feltételein és minimum középfokú végzettséghez kötném.

2015. aug. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!