Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Debreceni Egyetem gólyatábor...

A Debreceni Egyetem gólyatábora közben ki lehet menni a rendezvény területéről?

Figyelt kérdés
És természetesen utána vissza is?

2015. aug. 11. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember vagy, oda mész ahova akarsz, kikerültél a dedóból. Gratulálok, használd is ki.
2015. aug. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz valamit inkább ne szólj hozzá
2015. aug. 11. 19:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegyikről. Az orvosisok nem szeretik kiengedni az ott lévőeket, de persze a szükség rendet bont, ha megkérsz egy szervezőt, vagy egy segédet akkor minden gond nélkül kiengednek, szóval nincs kényszer.


Ha meg nem találsz ilyen embert, akkor ha lesz beléptető kapu- regisztrációs/információs pult , akkor ott szólsz, hogy "ki kellene menned a városba x időre, nem gond ugye?"

De nem hiszem, hogy problémázni fognak. (:


(csak úgy ne menjél el, mert szokott azért 'névsor' ellenőrzés lenni, ne hogy valaki rosszul legyen, vagy eltévedjen vagy mit tudom én, szóval szólj valakinek ha elmész egy kis időre)

2015. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy én minden este elmennék mert az albérletemben szeretnék aludni
2015. aug. 11. 20:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minden este elmész, vagy előre megkérdezel egy szervezőt emailen, facebookon, telefonon, vagy megvárod míg anyukád elintézi helyetted?
2015. aug. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a jóégért akarsz otthon aludni? Normális, tiszta koliszobát kapsz, ahol azt az 5-6 órát nyugodtan elalhatod. Nem fognak neked örülni azt elmondom neked. Tavaly én is voltam csapatvezető, idén is megyek és nálunk speciel a boltbajárás is úgy zajlott, hogy szóltak a gólyáim, hogy boltba szeretnének menni, megbeszéltünk egy időpontot és kivonultunk. Idén egyébként is szigorítások lesznek az Eltés ügy miatt.
2015. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti!!!

Miből gondolod hogy édesanyám intézi az ilyeneket áruld már el légyszíves?

2015. aug. 11. 23:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Én tavaly ugyan nem voltam, de azt mondták, hogy a debrecenieknek is bent kellett aludniuk, sőt, olyat is olvastam a rendezvény terület elhagyásával levágják a karszalagodat és mehetsz haza... :(

(igazából ezért se mentem, mert számomra Debrecen nem volt érdekfeszítő, bár kicsit megbántam utána, de a barátkozás rovására nem ment)

2015. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!