Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Debreceni Egyetem ÁJK...

A Debreceni Egyetem ÁJK gólyatábora milyen szokott lenni?

Figyelt kérdés

2015. aug. 6. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs külön a karnak. Egyben vannak az MK, TTK, ZK-sokkal. Azt hiszem ennyi. Tavaly voltam csapatvezetőként, sajnos anno gólyaként ki kellett hagynom, idén is megyek csapatvezetőnek. Nekem életem egyik legnagyobb bulija volt. Bár igaz, hogy pont rossz passzban voltam egy "kalitkában tartottak" kapcsolat után és akkor kezdtem el durván inni, partizni de nem fogom megbánni, hogy elmentem. Napközben vicces, ivós játékok vannak (azt vállalsz amit akarsz, annyit iszol amennyit akarsz, semmi nem kötelező) este, éjszaka pedig sátras buli, jönnek dj-k stb. ami bár nem az én műfajom, mert rockot szerető lányka vagyok, de jól éreztem magam minden este. Szerintem ha teheted gyere el :)Érdemes :)
2015. aug. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi, hogy leirtad, megyek :) fellepokrol nem tudod, hogy mikor lesz több info meg úgy mindenrol?
2015. aug. 12. 15:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Rövidesen. 1-2 héten belül már többet tudunk. Igaz, tavaly ilyenkor már volt róla hír :D
2015. aug. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként kicsit félreérthetően írtam. Tehát kari szinten vannak a játékok, vetékedők, de egy területen van az a pár kar akit felsoroltam, tehát nyugodtan lehet velük vegyülni :D Nah így a helyes :D
2015. aug. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :D
2015. aug. 12. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!