Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A közép sulik tiltják a...

A közép sulik tiltják a kopasz fejet?

Figyelt kérdés

Elég hülye kérdés tudom.. De most nyáron le borotváltam a fejemet és közép sulis vagyok,ez gáz lehet? Csak mert a sulinkban nem láttam még borotvált fejű gyereket csak 2-3mm hajjal rendelkezőket.

A kérdés az hogy tiltja ezt valami?



2015. aug. 11. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
a józan ész tiltja
2015. aug. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiltja semmi.
2015. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Tiltani szerintem max. a házirend tilthatja, de én ilyet még nem láttam benne. Az más kérdés, hogy valószínűleg meg fognak szólni érte, a diákok és tanárok egyaránt. Normális ember nem akar kopasz lenni. Úgy nézhetsz ki, mint aki súlyos beteg. (Persze, felmerül, hogy ha nem vagy az, hogy akkor mi bajod lehet, hogy neked ez így jó.)
2015. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem meg mert a sulinkban se meg ismerőst se ismerek aki 17 évesen mint én kopasz lenne...

Csak szimplán ez a stílus jön be,de ha azon mulik akkor meghagyom simán 2-3 mm re

2015. aug. 11. 22:41
 5/5 anonim válasza:
Ez nem elmebeli kérdés, hanem magánügy.
2015. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!