Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Itthon hogyan tudnék minél...

Itthon hogyan tudnék minél jobban felkészülni közép infó érettségire?

Figyelt kérdés
Ha nem számíthatok sok segítségre, pl. az Excelnél, vagy adatbázisnál. Már most nyáron el akarok kezdeni gyakorolni rá. Mit ajánlotok?
2015. aug. 8. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Az előző év infó érettségi feladatsorait megcsinalod, és a megoldókulcs segítségével leellenőrzöd. Ami kevésbé megy, olyan típusú feladatokat keresel a neten, és gyakorlod, amíg nem sikerül. Én legalábbis így tanultam emelt infó érettségire, és 71%-os lett.
2015. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. aug. 8. 22:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Megoldásvideók nézegetése is nagy segítség lehet, nekem bevált ;)

[link] Ezeket a videókat egy középiskolai informatikatanár készítette.

2015. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megcsinálod az összes feladatot 2005től, és leellenőrzöd a megoldókulcsal. Ne csak a megoldást nézd, hanem a kulcsot is, mivel ott lehet rejtett pontokra készülni.
2015. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!