Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Beiratkozás? (Kérdésed túl...

Beiratkozás? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy félévet jártam egyetemre, azt otthagytam, és újra jelentkeztem. Fel is vettek, most nézem a beiratkozási lapot és csomó üres cucc van rajta:

Munkahely neve:

Munkahely címe:

Felsooktatási intézményben eddig elhasznált államilag finanszírozott féléveim száma:

Felsőfokú intézmény neve:

Ezeket most üresen hagyjam, vagy mit kéne tennem



2015. aug. 18. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha dolgozol és amellett jársz majd egyetemre, akkor írd be a munkahelyed nevét és címét.

Ha pedig már használtál el államilag támogatott félévet, akkor írd be, hogy hányat, illetve melyik intézményben.

Csak akkor hagyd üresen, ha nem dolgozol jelenleg sehol sem, valamint az előző egyetemen nem használtál el államilag finanszírozott félévet.


Ha esetleg így is bizonytalan lennél, akkor írj a TO-nak, vagy hívd fel őket. Ők megmondják, hogy pontosan mi a teendő.

2015. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ! :)

Csak annyi még a kérdésem, hogy ezt a neptun tölti ki a megadott adatok, stb alapján. Van itt nyoma, ahogy elnézem, de a beiratkozási lapon mégsem írja be, úgyhogy most nem tudom mit tudnék tenni, legfeljebb tollal beírni utólag :D

2015. aug. 18. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem. Most a Neptunon van nyoma azt jelenti, hogy benn van a személyes adatok (vagy valami ilyesmi) menüben, vagy rajt van azon a beiratkozási lapon, amit ha kitöltesz, utána le is tudod tölteni?
2015. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát annyi oda van írva, hogy újrafelvételizett. De lehet tényleg megérné utánajárnom személyesen
2015. aug. 18. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!