Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miről kellene írnom az alábbi...

Miről kellene írnom az alábbi történelem tételekben?

Figyelt kérdés

Az alábbi alcímek alatt találhatók:

I. Gazdaság, gazdaságpolitika, anyagi kultúra

1. A világgazdaság jelenségei a két világháború között

II. Politikai intézmények, eszmék, ideológiák

2. Az ókori demokrácia kialakulása és működése

3. A Horthy-rendszer konszolidációja

4. A nemzetiszocializmus



2015. aug. 18. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Van egy könyved, abban biztos benne van minden. Kinyitod,megkeresed a témát benne,és kiírod. Ha saját kézzel írod,sztem jobban megragad. Bár igaz,hogy egy idő után már én is géppel írtam,mert nem bírta a kezem. Egy tétel kb. 1,5-2 oldalas. Ha kész vagy,akkor beadhatod a tanárnak,hogy leellenőrizze,és kijavítsa a hibákat.
2015. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

itt lényegében nem azzal van a gond, hogy nem tudnám kimásolni a könyvből, hanem azzal, hogy pl. az ókori demokrácia esetében minek kellene pontosan benne lenni?

polisz születése, démosz küzdelme, Spárta, demokrácia fénykora és hanyatlása?


illetve már egy csomó tételt kidolgoztam, én úgy döntöttem, hogy az összeset begépelem, számomra egyszerűbb úgy, így egy tétel kb. 4-5 oldalas, úgy h. benne van a vázlatos áttekintés alcímekkel, térkép esetleg vagy vmi ábra az anyaghoz kapcsolódóan


ez sok lenne így?

2015. aug. 18. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!