Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne engem...

Mit tegyek hogy ne engem akarjanak kiutálni a csaladbol?

Figyelt kérdés
Az lenne a problemam hogy a mostani paromnak van egy 8eves kislanya nagyon szeretem ,es ez kolcsonos mert a kislany is nagyon szeret velem lenni m, azonban nemileg szerintem onbizalomhianyban szenved mert sokszor mondja hogy o buta es nem jo olvasabol meg irasbol meg az anyja is lehulyezi ,igazanbol egy gyonyoru szep kislany es probalom benne erositeni ezt ,nekem ugyan nem mondja de az apja fejehez folyton azt vagja hogy engem jobban szeret mint oot es velem tobbet foglalkozik , nem szeretnem hogy erre ramenjen a kapcsolatunk mert lassan kiborit ezzel mikozben en latom hogy sokat foglalkozik vele o is es az egesz csalad ,de o mimdent apaval akar furdeni,hajatmosni ,aludni ,nem gondolom hogy ez art neki de en ezt mar nemerzem normalisanak , egyebkent meg nem tudjatom mivel az en edesapam soha nem foglalkouzott velem ,ezert kerek segitseget es tanacsot , elore is koszonom

2015. aug. 20. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:

A család az, akit annak tekintünk. Pl. a párod és a kislánya.

Ők utálnak?

A többivel meg mit foglalkozol?

2015. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!