Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen nem szokott gond...

Egyetemen nem szokott gond lenni, ha valaki élénken festi a körmét? Nem befolyásolja negatívan a tanárok diákról kialakított képét?

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden tanárfüggő, szerintem a körömlakk még nem olyan nagy cucc, de láttam már olyat, hogy valaki odament óra után egy tanárhoz csili-vili hosszú műkörmökkel és le se tudta venni róla a szemét a tanár, és mindent elárult az arca, hogy mit gondolt... De ez a csajnak nem esett le. De azért volt olyan ismerősöm is, aki legalább vizsgaidőszakra leszedette a körmeit.
2015. aug. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy érted, hogy a tanár nem örült neki?
2015. aug. 21. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában nem jó első benyomás, de ne aggódj, az egyetemi oktatók túl tudnak ezen lépni, ha amúgy értelmes és lelkes vagy :)
2015. aug. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszett neki, de most őszintén, belibbent egy seggig érő póthajas csajszi tetőtől talpig Zarában és 2 cm hosszú lila csillámos körmökben, szerinted ez egyetemre való?

Mindenkit megbámulnak, ha nem illik a közegbe, ha én elmegyek a McDonaldsba nagyestélyiben vagy ha operába megyek festő kantárnadrágban is ugyanúgy meg fognak nézni. Egy színes körömlakk nem kirívó eset, bár ez is foglalkozástól függ, egy fogorvosi asszisztensnek se ajánlják, hogy vörösre fesse a körmeit, mert amíg turkál a szádban asszociálhatsz inkább egy vámpírra mint egy komoly egészségügyi dolgozóra. Ha kémia szak, gyógyszerész, stb. szakra mész, akkor tényleg nem fogják jó szemmel nézni, mert leoldhatják a kémiai anyagok a lakkot, stb. Amúgy nem fogja érdekelni őket, hacsak nagyon extrém példa vagy.

2015. aug. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Igazából csak pasztell narancssárga körmökre gondoltam, és semmi esetre sem fél méteresre :D

2015. aug. 23. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!