Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha rozsdás szegbe léptem...

Koponyámi Nyomó kérdése:

Ha rozsdás szegbe léptem tegnap, nem jött fel piros csík csak bedagadt, és mára fáj a fejem nyilallik lehet az befolyásolja? FONTOS!

Figyelt kérdés
Beleléptem tegnap egy rozsdás szögbe, és nem mentünk el tetanuszért mert itthon lekezeltük és mivel nem jött fel piros csík ezért gondoltuk szép lassan elfog múlni. És ettől nem kaphatok valami bajt? Csak kellene a tetanusz ?? (Nem tudom mikor voltam utoljára)

#fejfájás #rozsdás szög #nem lehet nagy gond?
2012. jún. 15. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha 5 éven belül nem kaptál tetanusz emlékeztető oltást, akkor mindenképp adasd be nehogy nagyobb baj legyen. A dagadás miatt meg keress fel egy sebészt (akár ügyeletet), mert az általában az elfertőződés jele.
2012. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszod. Tettünk rá ilyen gyógytapaszt, és az segített sokat, mert ma a diszkóba bírta nem fájt hála a jó... (: Szerintem nincs nagy gond már.... Köszi a válaszod még1x :)
2012. jún. 15. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!