Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bursa hungarica.3000ezret...

Bursa hungarica.3000ezret állapított meg az önkormányzat, de mennyit fogok megkapni? Nem értem ezt a rendszer, valaki segítsen!

Figyelt kérdés

mert pl. itt egy link:

[link]


és ebben az írja, h több szintű ez az egész rendszer és mindenki hozzátesz. szóval ha 3000et rendelt el nekem az önkormányzat, akkor csak annyit fogok kapni, vagy az duplázódik, hozzáadódik valamennyi, vagy hogy lesz?


2010. márc. 10. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:

3000ezer? Az 3 millió :P

Félre a viccel: a Bursa három részből áll: önkörmányzat, suli és állami támogatás. Ha az önkormányzat 3000-et állapít meg, akkor kapsz 3000-t az önkormányzattól, 3000-et az államtól, 3000-et a sulitól.

2010. márc. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

remélem tényleg így van és nem szórakozol, mert kéne az a pénz. de még nem élem bele magam.

mikor fog megérkezni?

és akkor visszameőleg szeptembertől kapnám meg?

7havit? 7 szer 9?:O -->kb 60ezer lenne?:P

2010. márc. 10. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:

A lányom csak 2-szer háromezret kapott, a megyei önkormányzat adta volna a harmadikat, de az nem adott. Az önkormányzat átutalja a sulinak, és onnan kapod a 6 ezret.

Ez összesen 2 félévre jár egy igényléssel. egy második félév és a következő első félév. 5-5 hónap.

2010. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem triplázódik, csak duplázódik. Nekem legalábbis úgy volt. Az önkormányzat megítélt nekem is 3000-t, az egyetem hozzátett mégegyszer ennyit.


Nem visszamenőleg nem kapod meg, benne van a pályázati leírásban pontosan, hogy adott évi pályázat során elnyert összeg mettől meddig jár. Egy pályázással 10 hónapnyi ösztöndíjat nyersz el, évente újra kell pályázni.

2010. márc. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!