Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Levelezőn hánytól hány óráig...

Levelezőn hánytól hány óráig tartanak az órák?

Figyelt kérdés
Azzal tisztában vagyok,hogy pénteken és szombaton kell bejárni. Egyik ismerősöm,aki nappali tagozaton tanul,azt állította,hogy reggel nyolctól estéig tartanak az órák. A kérdés az,hogy hány óráig?

2015. aug. 22. 20:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Az az ismerősöm ugyanis nem tudott pontos választ adni,ezért reménykedem benne,valaki hátha tudja. :)
2015. aug. 22. 20:43
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Én úgy tudom, hogy heti két alkalommal van tanítás, délután 14.30 órától 18.10, ill, 18.55 óráig. Iskolánként előfordulhatnak eltérések.
2015. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem, a levelező tagozaton sehol sem kezdődnek reggel a tanórák, de mindenképp érdeklődj az iskoládnál...
2015. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol más, egzakt választ nem lehet adni.


Nálunk pl. levelezőn pénteken nincsenek is órák, csak szombatok, reggel 8tól este 5-ig.


De mondom, ez intézményenként eltérő, szóval az adott helyen kell ezt megnézni, megkérdezni.

2015. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Legegyszerűbb,ha keresel egy órarendet. Az SZE-nek van ilyen honlapja,ahol meg tudod nézni a levelezős órarendeket (erről tudok,de biztos a többi egyetemnek is van). Ott pl 2-3 hetente vannak csak órák (ez is változó) és péntek-szombat,általában a pénteki délután kezdődik 1 körül,szombaton meg délelőtt.
2015. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
levelezős voltam, havi egy hét, reggeltől estig... (SE-ETK).
2015. aug. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Mindegyiket hasznosnak találtam.. Egyébként a Debreceni Egyetemre jelentkeztem,fel is vettek,tehát ott fogom kezdeni a levelezőt. :)
2015. aug. 23. 11:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk az ÓE-n első 2 félévben hétfő-kedden volt óra két hetente (ne kérdezd ennek mi értelme) És reggel 8-tól este 10-ig volt órám hétfőn, másnap pedig szintén 8-tól este 7-ig. Nem túl munkahelybarát az ő változatuk :/

Most következő két félévben pedig csütörtök-pénteken lesznek órák, szintén két hetente.


Első félévben még jártam minden órára. Második félévben már erősen szelektáltam (bár a fontos órák, mint pl matek még így is mindig délelőttre estek, ne hogy véletlen ne ússzon el egy teljes munkanapom...)

2015. aug. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tudom eltelt már egy kis idő azóta, de arra esetleg tudnátok válaszolni, hogy hogy működik a tárgyfelvétel? Mármint fel tudom venni az órákat minden páros hétre vagy minden páratlanra? Van ilyen lehetőség? Vagy csak egy időpont van tárgyanként?
2023. júl. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!