Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik egy testnevelés...

Didyke kérdése:

Hogyan zajlik egy testnevelés pótvizsga? Volt akit pótvizsgán nem engedtek át?

Figyelt kérdés
Megbuktam tesiből. Nem azért, mert nem voltam hajlandó tesizni, hanem mert kicseszett velem a tanár. Szóval a kérdésem az lenne, hogy ez hogyan zajlik? 2 nap múlva lesz a pótvizsgám. Elkértem a tanártól a tételeket, mind benne lesz, vagy húznom kell közülük?Ja és a lapon vannak szóbeli témák, azokat mind megtanultam. De gyakorlatiban van kosárlabda és kézilabda. Ettől a kettőtől félek. Minden mást megtudok csinálni de kosarazni és kézilabdázni nem. Remélem nem fog nagyon megkínozni, mert nagyon beteg vagyok. Most fül-kötőhártya-torok gyulladásom van, köhögéssel és náthával kombinálva. A pótvizsga ideje alatt több tanár is ott lesz? Volt már olyan akit pótvizsgán is meghúztak és évet kellett ismételnie?

2015. aug. 23. 10:27
 1/5 qqcska123 ***** válasza:

Erősen tanárfüggő. Egy tételt fogsz húzni és azt végre kell hajtanod. Aztán jöhetz a szóbeli.

Ja, és igen! Volt, akit már megháztak tesiből és évet kellett miatta ismételnie! (Csak ez miatt. Minden másból átment.)

2015. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, de én úgy tudtam, hogy kézségtárgyakból nincs pótvizsga.
2015. aug. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első: köszönöm szépen a segítséget, de kicsit máshogy zajlott.. Mindent végig kellett csinálnom csak az elméletnél kellett tételt húzni. 400 m, 2000 m, talajtorna saját magamnak kellett összeállítani egy "produkciót", aztán röpi feladatok, kosárlabda feladatok, utána pedig elmélet.
2015. aug. 26. 23:23
 4/5 A kérdező kommentje:
Második: Tíz éve lehet, hogy nem volt, de elég régóta van. És mi a tökömnek tenném fel a kérdést, ha nem pótvizsgázhatnék, mert nincs is pótvizsga?
2015. aug. 26. 23:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Helló szia, kicsit késői a poszt. én 2022-ben érettségiztem, és volt olyan osztálytársam aki bukásra állt tesiből. Pótvizsga nincs, annyi múlott,hogy ne bukjon meg, mert jelenlétin maximumot nyújtotta
márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!