Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Beiratkozás? Jól csináltam a...

Beiratkozás? Jól csináltam a felvételi jelentkezést?

Figyelt kérdés
Februárban jelentkeztem egyetemre. Tavaly már elkezdtem egy képzést állami ösztöndíjjal, de még abban a szeptemberben abbahagytam. Tehát egy félévet sem töltöttem az egyetemen, ezért a februári jelentkezésnél azt jelöltem be, hogy nem vettem még részt felsőoktatási képzésben. Az egyetemtől is olyan levelet kaptam, hogy 0 féléven keresztül részesültem államilag finanszírozott képzésben, mikor megszűnt a hallgatói jogviszonyom. Most viszont elbizonytalanodtam jól csináltam-e. Most is nyilatkoznom kell arról, hogy volt-e már támogatott félévem vagy nem. Szerintem azt kell bejelölnöm, hogy nem. Viszont ha azt, hogy igen, akkor már februárban elrontottam. ÉN akkor is utána olvastam a dolognak és nekem úgy jött le, hogy azt kell bejelölnöm, hogy nem vettem még részt. Valaki tud segíteni?

2015. aug. 23. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha még határidőn belül visszavontad az iratkozási kérelmedet tavaly, akkor nem fogyott féléved, akkor nemet kell jelönöd.
2015. aug. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Be voltam iratkozva, de szeptember 23.-tól már megszűnt a hallgatói jogviszonyom és olyan papírt kaptam, amire az van írva, hogy 0 féléven keresztül részesültem államilag finanszírozott képzésben.
2015. aug. 23. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor egyértelmű, hogy 0-t kell írnod.
2015. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, remélem rendben lesz így!
2015. aug. 24. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!