Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a felvételi jelentkezési...

Ha a felvételi jelentkezési lapon elrontok valamit akkor nem veszik figyelembe az egész jelentkezést?

Figyelt kérdés

vagy fognak értesíteni?


(már többször is átnéztem, nem találtam benne semmi hibát.. azonban félek, hogy mi lesz ha mégis elrontok valamit. :/)



2013. febr. 27. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én jópár éve jelentkeztem papíron utoljára, de emlékeim szerint amikor az OH kiküldi a levelet, abban benne van, hogy ha hibás adatot találsz, jelezd.


Én a helyedben regisztrálnék a felvin, e-felvire feltölteném azokat az adatokat, amiket a lapra írtál, és ott rögtön kiderül, ha valami nem oké :) Pl. nem írtál be egy tantárgyat vagy érettségi eredményt...


Sok sikert!

2013. febr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a jelentkezési adataid feldolgozásakor valamilyen olyan hiányt, vagy hibát észlelnek, ami elengedhetetlen a jelentkezéshez, akkor fel fognak szólítani levélben, hogy pótold/javítsd a szükséges adatot X napon belül, és ha ez megtörténik, akkor semmi gond.

Szóval szerintem no para, ha nem találtál hibát, akkor remélhetőleg nincs is benne, de ha talán mégis, akkor jelezni fogják.

2013. febr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm !! :)) hasznos válaszokat kaptam.

megnyugodtam kicsit.. :D

2013. febr. 27. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!