Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a teendő ilyenkor? 19/L

Mi a teendő ilyenkor? 19/L

Figyelt kérdés

Na szóval ma beléptem a neten a rendszerbe. Gyógytornásznak készülök most leszek elsőéves hallgató. Felvettem a kurzusokat összesen van 10 db. Aztán megakartam csinálni az órarendet h mikor fogok bejárni de nem enged semmit. Beszéltem egy hölggyel ő azt mondta hogy nyissam meg ezt és ezt és végül ide kellett eljutnom: [link]

Ezen belül ápolás és betegellátás alapszak. Na és itt kiad egy órarendet ami oké, és azt mondta a nő hogy értelmezzem ezt. De nekem az nem világos hogy honnan fogják ezek tudni hogy én melyik órára megyek? Mert amikor felvettem a kurzusokat akkor nem voltak ott időpontok megadva. És a bátyám idejében amikor ő is jelentkezett neki még úgy volt hogy minél gyorsabban fel kellett vennie az órákat( időpontok szerint) hogy minél jobb időket meg helyeket kapjon.

De nekem ilyenem nincsen.

Vagy ez most úgy van hogy én felvettem azt a 10db kurzust, megvan az az órarend( linkelve) és én majd eldöntöm, hogy mikor megyek be?

De hogy ha így van akkor mi lesz ha pl. betelik az az időpont ahova én beakarok járni? Tehát honnan fom én vagy ők azt tudni hogy mikor melyik nap hánykor fognak az emberkék bemenni?



Remélem nagyjából érthető hogy mi a problémám, előre is köszönöm a segítséget!



2015. aug. 24. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a legtobb egyetemen az elsoeves hallgatoknak elore megszabott orarendjuk van, sokszor meg targyakat sem kell felvenni, ugyh sztem a te esetedben is ez van. nem kell neked kulon toszakodni az idopontokkal, ok meg fogjak neked adni.
2015. aug. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem a kérdést. Az órarendben benne van, hogy pl. hétfő 9-10.50: Egészségügyi informatika, A nagyelőadó, minden héten.

Feltételezem, fel kellett venned ezt az órát, és akkor hétfőn 9-re oda kell menned az A nagyelőadóba.

2015. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na ez az hogy volt olyan amit nem tudtam felvenni. Pl.: Szaknyelv-Angol ilyen nem is volt a kurzusok között
2015. aug. 24. 13:52
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Odamész az óra időpontjában, és mondod, hogy nem tudtad felvenni. Elképzelhető, hogy aki jelen van azoknak csoportosan felveszik ezt a kurzust.
2015. aug. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!