Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most megyek középsuliba 9....

Most megyek középsuliba 9. -be. Mit fogunk csinálni az első nap? Hogyan viselkedjek? Hogyan ismerkedjek, szerezzek barátokat? Szeretném, ha jófej csajnak tartanának.

Figyelt kérdés

2015. aug. 25. 15:28
 1/4 A kérdező kommentje:

nem voltam gólyatáborba és csak egy lány osztálytársammal leszünk újra egy osztályban, viszont vele nem voltunk barátnők, nincs semmi közös témánk, őt teljesen mások érdeklik, mint engem.

a leendő osztálytársaim nevét se tudom

2015. aug. 25. 15:31
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hali!

Első nap nálunk évnyitó volt aztán elmondta az osztályfőnökünk az órarendet, utána tankönyvosztás. Nálunk is voltak páran akik nem mentek gólyatáborba, tehát valószínű nem te leszel az egyedüli aki ilyen helyzetben lesz. Mindenkinek be kellett mutatkoznia pár mondatban (ezt a végén már mindenki nagyon unni fogja, hogy ti már kívülről fújjátok mindenki nevét de még a 15. tanárnak is el kell mondanotok. Ja meg hozzánk még bejött első nap pár tanár bemutatkozni, nagyjából ennyi volt. :)

Viselkedj természetesen, úgy ahogy szoktál. Legyél nyitott, beszélgess.

Azt hiszem ennyi. Majd írj, hogy milyen volt. :)


U.I.: Bocsi a szóismétlésekért és a helyesírási hibákért :)

2015. aug. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok sikert! :)

#2-e voltam :)

2015. aug. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*#2-ES
2015. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!