Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik már túlvannak a gólyatábo...

Akik már túlvannak a gólyatáboron elmesélnék hogy milyen volt? Jöhetnek a történetek, akár privátba is!

Figyelt kérdés
Ha volt már ilyen kérdés akkor bocsánat.:)

2015. aug. 25. 16:40
 1/5 anonim válasza:
100%

Én tavaly augusztusban voltam gólyatáborban..sajnos akkoriban annyi önbizalmam volt mint egy kismacskának... Sőt lehet annyi sem... nem szerettem megnyílni az embereknek, nem ismerkdtem... és ez így is volt. 1-2 volt osztálytársam volt velem mindig, akikkel úgymond "beszélgettem". Ezáltal nekem a gólyatábori élményem sem elég nagy. Első nap vetélkedők voltak. megkellett enni a zsíros kenyeret úgy, hogy egy madzagra voltak felrakva, és kéz nélkül kellett megenni őket. De például utolsó éjszaka felkeltettek minket éjjel 3-kor, és az udvaron kis képeket kellett keresni.

Azóta már kinyílt az én csipám is, és tulajdonképpen már nem én félek az emberektől, hanem ők tőlem.. Szóval ismerkedj, és érzed magad nagyon jól, mert ezek az emlékek a tied maradnak mindig! :)

2015. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat, bár én csak jövőre megyek gólyatáborba, de már most várom:)
2015. aug. 25. 17:11
 3/5 TirpiTörpi válasza:
50%
Én most voltam augusztus közepén. Arra nagyon jó volt, hogy az első óráimon már nem ismeretlen arcokkal fogok együtt üldögélni. A többi meg csak az alkoholról szólt (legalábbis nálunk, nem tudom, hogy más egyetemeken mi volt eddig ). A tavalyi megerőszakolós incidens után már sokkal jobban fogják a szervezőket a szabályok, tehát már nem voltak vetkőzős és ehhez hasonló feladatok. Összességében jó volt, bár kevesebb alkohollal jobb lett volna! :)
2015. aug. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2015. aug. 25. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudni, hogy a szervezők csak óvatosak, nem viszik vásárra a bőrüket, vagy a vezetőkkel megegyeztek, hogy semmi botrányos dolog ne legyen, mert különben... Egyébként ez tök nagy rombolás, az "erotikus" feladatok a résztvevőknek általában tetszenek. Most nagy megfelelési kényszer lépett elő akkor, pedig már az oka sem tiszta mindenkinek.
2015. aug. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!