Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kihatna nahyon a tanulásomra...

Kihatna nahyon a tanulásomra ha a következő 2 évben apám öccsével utaznék országról országra?

Figyelt kérdés

munkája miatt utaznánk és vihet valakit és azt mondta mehetek vele 2 évet mert könnyebbeket tanulok akkor

most 14 éves vagyok.Nem hagynám ki a lehetőséget mert nagyon szeretnék utazni de rossz tanulo sem szeretnek lenni :/


2015. aug. 27. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszítesz semmit, ha a középsuli első felét esetleg gyengébb eredménnyel zárod. Ne hagyd ki, szerintem többet ér egy ilyen tapasztalat mint mondjuk egy kitűnő bizonyítvány.
2015. aug. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szüleidnek mi a véleménye? Azért ez nem kis dolog. Két ev nagy idő. Ha őket nem érdekli, akkor menj! Profitálsz belőle. A húde erős családi kapcsolatod meg úgy sem látja kárát, mert ha nekik mindegy 2 év nélküled, akkor megette a fene.
2015. aug. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És magántanuló lennél, vagy hogy oldanátok meg az iskola kérdését?
2015. aug. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hat a baratnom kuldene nekem lecket es eb azt megtanulnam Skypon is :)
2015. aug. 27. 18:45
 5/5 anonim ***** válasza:
AZ előző vagyok. Bizonyos számú hiányzás (azt hiszem 250 óra) után, illetve (nálunk) ha egy adott tárgyról való hiányzás eléri a 30%-ot, osztályozó/pótvizsgát kell tenni, és/vagy évet ismételni (utóbbi azt hiszem a 250 óra után van). Erre vigyázz. Amúgy, ha megtehetném, és megengednék a szüleim, és tuti mennék.
2015. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!