Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A szakos tájékoztatóra ha nem...

A szakos tájékoztatóra ha nem megyek el egyetemen, elsoevesként, mi történik? Kötelező elvileg de nem akarok?

Figyelt kérdés
2015. aug. 27. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

egyszerűen nem is értem, mi az, hogy "nem akarok"? Akkor minek jelentkeztél az egyetemre?

Egy csomó praktikus információt mondanak el a tanévkezdésről, a tantárgyakról, nálunk bemutatkozik az intézetigazgató, elmondja, hogy milyen kérdésekkel kihez kell fordulni stb. stb. Akinek kérdése van, ott fel is teheti. Fel nem tudom fogni az ilyen mentalitást. Azért vannak ilyen tájékoztatók, hogy segítsen az egyetem nektek. Erre tessék.

2015. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem hozzászólóval. Nem értem miért jelentkezel az egyetemre, főleg nem, hogy ezzel a mentalitással mit fogsz elvégezni. Persze tudom, hogy nem jár majd be az ember minden előadásra, de az elején ez még elvárható lenne. Itt nem lesznek ém ott a szülők, hogy majd helyetted elintézzenek valamit, vagy beszéljenek az osztályfőnökkel. De gondolom erre te magasról teszel, lesz ami lesz, csak fizessék a szülők a tandíjat. Annyival azért megtisztelhetnéd az intézményt, ahol több évet eltöltesz majd, de te tudod.....
2015. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!