Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes elmenni egyetemi...

Érdemes elmenni egyetemi gólyatáborba, ha nem akarok senkivel se szexelni?

Figyelt kérdés
Mert hallani pletykákat, hogy csak arról meg a piálásról szól. Lerészegedni se szeretek olyan nagyon, csak annyira, hogy jól érezzem magam.
2015. júl. 25. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
nyugi, az eszed alapján veled se akar senki.
2015. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem értem mi a baj, kb minden évben jön a hír, hogy ezt meg azt erőszakolták meg, miért baj, ha körültekintő vagyok? Az italt nem fogom elutasítani, mert mégis gólyatábor, de azt ne várja el senki, hogy annyit igyak, hogy ne emlékezzek az estére.

Szóval, ha emiatt nem akar velem senki se szexelni, akkor elmegyek, mert nekem is ez a célom, hogy senkivel se keljen szexelnem. :D

2015. júl. 25. 17:47
 3/8 Mr.The Colonel ***** válasza:
63%

Én jártam előtte sok fesztiválon, Sound, Sziget, Campus stb, de a gólyatáborhoz képest egyik sem hasonlítható. Hihetetlen, de szerintem életem eddigi legjobb bulija volt.:)

Mindenképp megéri elmenni.

2015. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha magadnál leszel és van saját akaratod, akkor nem történhet olyan sok rossz. Szerintem ott is dönthetsz a saját akaratod szerint, nem kell menni a birkák után.
2015. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mr.The Colonel ***** válasza:
37%
Bár felfognám, hogy mi lepontoznivaló van a válaszomon... Aberrált tuskók....
2015. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Ezer meg egy rémtörténetet hallani, plusz vannak, amik valóban megtörténnek , de az, hogy szerinted ez veled is megeshet, fennáll a veszélye, hogy ilyesmit csinálsz az csak téged minősít. Ha nem tudod hol a határ és összefekszel általában is mindenkivel, akkor ne menny táborba. Ha normális, felelősség teljes nagykorú vagy, akkor meg csak megtudod állni, hogy a sárgaföldig idd magad, meg szét tedd a lábad mindenkinek.
2015. júl. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
A "kb. minden évben" nem igaz, tavaly kaptak fel az ELTE gólyatábori erőszak után dolgokat, amúgy előtte nem nagyon volt ilyen hír, csak beszélték, hogy "ott csak isznak meg bagzanak, semmi értelmeset nem csinálnak", pedig a gólyatáborok 90%-ban azért mindenféle program meg tájékoztató van és senkinek nem nyomják le a torkán az alkoholt vagy feszítik szét a lábát. Nem azt mondom, hogy soha nem történt semmi hasonló, de messze nem olyan jellemző, mint ahogy pletykálják. Neked se lesz semmi bajod, hacsak nem vagy olyan, aki amúgy is talajrészegre szokta inni magát és összefekszik bárkivel. Egy fesztiválon több esélyed van, hogy bajod essen.
2015. júl. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%
Az ELTE gólyatáboros csaj sem akart szexelni.. mégis
2015. júl. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!