Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A félév aktiválását követően...

A félév aktiválását követően (Neptun), küldenek emailt, mert nekem csak Neptunon jött üzenet, hogy aktív félév elfogadva?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert a többi Neptunos üzenetnél emailt is küldtek, de gondolom akkor így is jó.
2015. aug. 28. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Te tudod beállítani, milyen eseményekről kérsz üzenetet. Az Üzenetek dobozban a Beállítások link, majd az Automatikus értesítések fül.

Természetesen nem kell 20 formában visszajelezni, ha elfogadták az aktív félévet, egyrészt kaptál Neptun üzenetet, másrészt látod a Beiratkozás/Bejelentkezés oldalon is, hogy az adott féléved aktív, és el van fogadva.

2015. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az "Összes üzenet" van nekem bejelölve.
2015. aug. 28. 18:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Mármint hol? A Beérkezett üzenetek oldalon van ilyen opció, de köze sincs az üzenetbeállításokhoz, csak azt kérdezi, most épp mikor jelenítsen meg neked (szűrés).


Bal oldalon, az Üzenetek dobozban van a Beállítások link. Ha nincs ilyen doboz (amit kétlek, mert akkor hogy jutottál az üzenetek oldalára?), akkor a bal oldalon lévő boríték ikonra jön be.

2015. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oke, koszi, megnezem.
2015. aug. 28. 19:31
 5/9 A kérdező kommentje:

Boríték van csak, azon belül pedig ezek jelölhetők:


egyedi/automatikus/összes üzenet

Egyéb funkció nincs.

2015. aug. 28. 20:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, neked hogy nézhet ki a Neptun, elvileg ez egységes mindenhol, és már 4 különböző intézményben állítottam be ilyet.


[link]


Pirossal jelöltem az 1., 2. és 3. lépést. A műveletsor bármelyik Neptun aloldalról elkezdhető.

2015. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megvan, köszi. Érdemes bejelölni, hogy mindegyikről kapjak emailt is, vagy nem fontos?
2015. aug. 28. 20:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem mind be van jelölve, végül is a tanulmányaimról van szó, és azért nem árasztanak el hülyeséggel, hiszen tényleg csak akkor jön levél, ha történik valami.
2015. aug. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Remek, én is bejelöltem mindet, köszönöm a segítséget!
2015. aug. 28. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!