Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptun üzenet: Tárgyjelentkezé...

Neptun üzenet: Tárgyjelentkezése le lett tiltva. Ez mi?

Figyelt kérdés

A következő üzenetet kaptam:"Tisztelt Hallgató! Tájékoztatjuk, hogy XY képzésén a 2010/11/1 félévben a tárgyjelentkezése le lett tiltva 2010. 08. 30. időpontban!"

Első éves hallgató vagyok és a főiskola alapból összeállította az órarendet (már ki is nyomtattam). Azonban nem értem, hogy ez az üzenet mit takar, ha nem én állítottam össze az órarendet. Esetleg ez az üzenet a tárgyjelentkezési időszak végét jelenti? Mindenesetre megindokolhatták volna egy-két mondatban, hogy mit is takar pontosan ez a kifejezés, hogy a 30 éves gólya is megértse. Ejjj, most belekezdeni ebbe az egészbe! Szóval miért kaphattam ezt az üzenetet?


2010. aug. 31. 05:52
 1/4 SzilKa ***** válasza:
100%
Valószínűleg pont azért tiltották le a tárgyjelentkezést (egyúttal a lejelentkezést is), mert most az első félévben ők állították össze az órarendet. Ne aggódj, nincs ezzel semmi gond. Jó tanulást!
2010. aug. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
melyik suli?
2010. aug. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dunaújvárosi Főiskola! Időközben beszéltem a tanulmányi osztállyal és felvilágosítottak. Első válaszoló: köszi! :) Pont azért történt ez, mert ők rakták össze az órarendet, így nem tudok belenyúlni.
2010. aug. 31. 08:55
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

attól, hogy a tárgyakat felveszik, kurzust még te választhatsz. vagyis eddig választhattál volna. már ha több is van. kis fősulikon, lehet nincs is választási lehetőség. nekem a PE-n mondjuk matek analizis gyakot tartott legalább 4 tanár, mindannyian 2 különböző időpontban. nyilván alapból betettek egyhez, de én megváltoztathattam, hogy kinél szeretnék lenni, és melyik időpont illene jobban a napirendemhez.

viszont most már az NYME-re járok, itt a 11 tantárgyamból még egy se volt, ahol több kurzus is lett volna. :-S

2010. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!