Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A ti szakotokon kb hányan...

A ti szakotokon kb hányan járnak be előadásra?

Figyelt kérdés
Ti mindegyikre bejártok?

2015. aug. 29. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Előadásfüggő.. van amelyik érdekesebb, így oda szinte mindenki elmegy, de van amelyik annyira unalmas, hogy kb senki sincs ott.
2015. aug. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előadásfüggő, valóban.

Heti 3 napot dolgozni szoktam (amit tudok, azt nem ide veszem fel), ezeken a napokon nem tudok bejárni.

Van olyan csoporttársam, aki mindenre bejár :) A legunalmasabb órákra (ahol felolvassa a diákat, amiket megkapunk) tényleg kevesen járnak kb 30 fő a 150-ből, de érdekes órákon 100 vagy több fő simán megvan.

2015. aug. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 DuplaKV válasza:
Nálunk általában csak arra jönnek be, amiből nincs jegyzet, vagy katalógus van. Én amire tudok bejárok, így szinte minden órán ott vagyok, és van saját jegyzetem.
2015. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi több mint 200-an vagyunk a szakon, az első órákon szinte mindenki bent van, hogy kiderüljön, mi a követelmény, milyen a tanár stb. Utána egyre kevesebben járnak be, volt olyan előadás, ahol 10-en ültünk bent a 200-ból. Én igyekszem bejárni, de néha munka vagy óraütközés miatt nem tudok, meg persze előfordul, hogy elviselhetetlen a tanár vagy a tárgy, és csak veszít az ember azzal, hogy bejár. De átlagosan 50-120 fő jár be nálunk előadásokra rendszeresen, előadástól függően :)
2015. aug. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
EZ mint írták igen változó. Pl mikor elsős voltam, volt tárgy amit 350-400-an vettek fel. Egyszer bementem félév közepén és kb egy jó 10-15en voltunk bent. De volt olyan main kb ugyancsak ennyi ember mellet, egy olyan 3-4-en voltak bent. És már a gyakorlatvezető mondta hogy menjenek be, mert ők bejárnak, így több a tanár mint a diák és a diákok közül akik bent vannak azok is utolsó sorban filmeztek.
2015. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majdnem mindre bejártam. volt egy tárgy, amire az évfolyam tizede járt csak be, de mivel az én arcomat megjegyezte a tanár, a vizsgán átengedett.
2015. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!