Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemi éveknek mindenképp...

Az egyetemi éveknek mindenképp része kell hogy legyen a gyakori lerészegedés?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre, hogy az egyetem ad helyet már egy ideje annak a fertőnek, amitől a szülők féltik a gyerekeiket. Piálás, egymás ágyába fetrengés, esetenként drog is. Tisztelet persze a kivételnek, de az első mindenképp egy jellemzője az egyetemi életnek. Kérdem én, aki így akar élni, hetente fetrengeni a saját hányásában, az miért veszi el másoktól a helyet, akik esetleg szofisztikáltan szeretnék leélni az egyetemi éveiket?
2015. aug. 29. 19:43
1 2
 1/11 anonim válasza:

1. Az ifjoncok lehetőséget kapnak egy olyan életre, amit otthon csak szűkebb keretek közt tudnának élni, vagy éppen sehogy, így ki tobolják magukat.

2. Így tudnak csak beilleszkedni, egy jó buli lehetőséget ad a kapcsolatteremtésre.

3. Mind ilyenek, és nincsenek szofisztikált emberek - annyian.

2015. aug. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy ki akarják tombolni magukat, na de éveken át?
2015. aug. 29. 19:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm? Csak legyenek meg a vizsgáid, onnantól kezdve pedig olyannak alakítod a magánéleted, amilyennek akarod.
2015. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Erről az élet
2015. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez kiábrándító.
2015. aug. 29. 20:01
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 évig jártam egyetemre, és egyszer sem részegedtem le.
2015. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szánalmas, de két diplomát szereztem, 38 vagyok, és sosem voltam még részeg...
2015. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megjött a kivétel. Tisztelet, mint említettem. De sajnos a többség körében nem ezt tapasztalom.
2015. aug. 29. 20:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is két diplomát szereztem, nem voltam részeg. Beültünk sörözni, kártyáztunk, biliárdoztunk. Igen, voltak akik lerészegedtek rendszeresen, de ahova én jártam, ez egyáltalán nem volt olyan általános, mint amilyennek sokan gondolják.
2015. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez inkább a korosztály sajátossága, és nem az egyetemé. Nálunk elég kevesen vannak, akik mértéktelenül isznak, buliznak, mindenkivel szexelnek vagy drogoznak. Több ilyen ismerősöm van, akik életükben nem jártak egyetemre.
2015. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!