Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én vagyok ilyen, hogy...

Csak én vagyok ilyen, hogy nem vonz a hétvégi bulizás?

Figyelt kérdés

Főleg suli időben egyszerűen energiám nincs rá meg kedvem se, még mások péntek és/vagy szombat lerészegednek befüveznek stb... én egyáltalán nem szeretek el menni bulizni, néha-néha főleg nyáron akkor hetente többször 1-2 sörre beugrok nyárimunka után vagy csak szimplán strand stb után. Furcsálják az emberek és még azt is érzem néha h lenéznek, hogy nem iszok...szüleim kérdik miért nem megyek valahova, és én mondom nem vonz a lerészegedés meg hogy illuminált embereket lássak...stb Pedig 8-os ballagásom óta elengednek akárhova eleinte csak bátyámmal. Nem is kell engedélyt kérnem, mert bíznak bennem persze volt 16 éves koromtól kb 17.18 ig mikor voltak ivós korszakaim(de akkor se olyan volt, hogy nem tudtam menni talán 1x 2x mikor ismerkedtem a piával és nem tudtam mi üt ki), de úgy érzem kinőttem. Most érettségire készülve, nem edzek viszont nyáron pl az egészséges étkezés és kondi híve voltam, csak most a stressz tanulás.. kikészít. Miért néznek le emiatt? Persze vannak haverjaim akik ilyenek elvagyunk csak azt látom h aki minden hétvégén iszik pl már nem is "keres"... csak a fű, pia meg a bulizás. Normális barátnőt is sok időbe került találni, aki nem issza le a földig magát...

19/f

19/F



2015. febr. 14. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Ugyan már. Abból a jópár millió fiatalból, aki él a Földön, csak téged nem vonz a bulizás...: )
2015. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%

Ha nem vonz hát nem vonz.

De lehet hogy nem találtad meg azt a baráti kört akikkel szívesen elmennél.

Nekem pl herótom volt a diszkótól, táncolástól, házibulájoktól... aztán összejöttünk kb 4-en 5-en vettünk pár sört, vagy épp töményet, megittuk és aztán éjszaka a városban kallódtunk. Móka volt verekedni, örjöngeni, vandálkodni.

2015. febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem is volt olyan nyáron! Csak hát egyetemen vannak stb.. alig vannak itthon és akkor mi is 3-an 4en sörözgettünk beszélgettünk stb... de suli mellett semmi energiám.. :/
2015. febr. 14. 20:55
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem emiatt ne érezd rosszul magad. Ha téged nem vonz az ilyesmi azzal semmi baj. Nem kell tömegembernek lenned. Te egyedi vagy és ha ez ebben nyilvánul meg,akkor legyen. Nem kell mások kedvéért innod és jó is , hoogy nem teszed. Bíztos fogsz majd találni egy hozzádillő barátnőt. Addig is sok szerencsét az érettségihez. :)
2015. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
87%
Én sokáig sajnáltam hogy nem megyek el ilyen helyekre, és nem bulizgatok. Aztán erőt vettem magamon és kipróbáltam.....osztálykirándulás keretében......hát mit is mondjak nem volt valami nagy élmény, de újra megpróbáltam. Azt kell mondjam hogy csalódtam az emberiségben, de nagyon! Azóta nem tudok úgy tekinteni a résztvevőkre mint emberekre.
2015. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4-es Múltidőben írtam, hogy sok időbe került, mert van! :)


Köszönöm a válaszokat!

2015. febr. 14. 21:15
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Miért kéne, hogy mindenkinek ugyanazt jelentse a szórakozás?

Nem mindenkit vonz az, hogy tajrészegre igya magát minden hétvégén. Az sem jelent mindenkinek szórakozást, hogy dobhártyaszaggató tuc-tuc-zenére rázza magát.

Tudod, aki amiatt néz le valakit, hogy neki mi a kellemes időtöltés, na azt kéne igazán lenézni, mert az mutatja, hogy ő szellemileg mennyire szegény. Nem kell velük foglalkozni.

2015. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Nahát, nem is tudtam, hogy léteznek még ilyen fiúk, biztos nem egy troll kérdés ez?!:O

Én se járok bulizni és inni, egyáltalán nem vonz,sőt, taszít, hogy minden velem egyidős hétvégente ezt csinálja, úgy érzem, nem a mai világba kellett volna születnem, és szerintem alig vagyunk, akik ilyen véleménnyel vannak.

Mellesleg nekem is most lesz az érettségim, és rettentően leszívja az energiámat, nekem sincs magamra rendesen időm:/

Amúgy, a mai fiúk terén is jobban hódít ha egy lánynak ilyen a társasági élete, mivel őket nem zavarja ha a pasik lerészegednek, meg, hogy ez mennyire belevaló dolog:/

Szóval ne emészd magad emiatt, mert nem vagy egyedül vele:)


19L



19L

2015. febr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Annyira nem hangol le, csak furcsának érzem magam emiatt! :D
2015. febr. 15. 21:37
 10/14 anonim ***** válasza:
Én már kicsit idősebb vagyok nálad, de én se járok bulizni. Egyszerűen nem vonz a dolog. Néha ismerősökkel megiszok 1-2 sört, beszélgetünk, számomra ez a társasági élet. A diszkózenét mindig utáltam, épp ezért soha meg se fordult a fejemben, hogy elmenjek egy olyan szórakozóhelyre, ahol az szól. A részegségben meg nem tudom, mi az, amit mások annyira élveznek, én nem szeretek részeg lenni.
2015. febr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!