Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van értelme cukrásznak tanulni?

Van értelme cukrásznak tanulni?

Figyelt kérdés

Beiratkoztam már,de nem tudom menjek-e,annyira mégsem érdekel és most sokat néztem utána neten és elég rosszakat írnak róla...(ez ilyen felnőttképzés,nappali)

hogy sok állóképesség kell hozzá meg sokszor nem is szép sütiket kell csinálni,hanem csak tojást törni egész gyakorlaton meg nagy,forró tepsiket kezelni..........az eladó nem lenne jobb?



2015. aug. 31. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Nincs.
2015. aug. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha nem érdekel szerintem nincs értelme csináld azt amit szeretsz a cukrász szakmával az a gond hogy nagyon sok cukrász van! Na ezt jól elmagyaráztam remélem segíthettem.
2015. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindent az alapoktól kell kezdeni. A mesterszakácsok is krumplipucolással kezdik. Minden szakmában így van. Hiszen van mit tanulnod.

Ha eladó leszel, akkor meg sokat kell majd pakolnod, árut rendezni, stb.

De azt válaszd, ami jobban érdekel.

Én cukrász szívesebben lennék. De lehet, hogy csak azért, mert eladó van a családban és nem túl jó meló.

2015. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazábol,te döntésed azt kezdesz az életedel amit szeretnél,ha érdekelsz mész ,ha nem nem enyi
2020. dec. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!