Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet a Romáknak ingyen...

Hogy lehet a Romáknak ingyen gép járműjogosítványt szerezni?

Figyelt kérdés

Kicsit dühös és feldúlt vagyok, mivel elétképes 20-24 éves roma úriemberek, semmi általános ismerettel. (írni-olvasni nem tud) hogy mehet el INGYEN gépjármű jogsira?

Még az utazást is fizetik nekik. Vicces mivel nekem a jogsi majdnem 150-re rúgott pedig átmentem mindenből elsőre, nem most már de saját magam dolgoztam meg azért a pénzért és dühítő más megtudja a semmit tevéssel ingyen átrúgva a vizsgán? Hogyan csinálják ezt? Lehet nem ide tartozott a kérdés, de ez már...



2015. aug. 31. 17:31
 1/7 A kérdező kommentje:

Bár én se tudok írni rendesen:)

Bocsi a hibákért utólag már nem tudok rajta javítani...

2015. aug. 31. 17:34
 2/7 anonim ***** válasza:
Józsefvárosin...
2015. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Munkaügyin keresztül szoktak pl indítani mindenfélét, hogy "könnyebben" eltudjanak elhelyezkedni.

Tudod nekik nehezebb mert mindenki "rasszista".

Egyébként azt nem hiszem, hogy olyant küldtek el aki írni olvasni nem tud. Mert az feltétel.

2015. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez komoly és nem viccelek mivel ők büszkén röhögve mondták...

Amúgy is mind olyan, hogy ---- maguktól elmennének vmilyen széchényi program keretében...

2015. aug. 31. 17:49
 5/7 A kérdező kommentje:
17:48 Pedig olyat küldtek, valószínűnek tartom a munkaügyből hiszen ismerem őket a 3-ból 2-nek az általános iskola 8-ja sincs meg...
2015. aug. 31. 17:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Én se viccből írtam. Ha okmány kell, a Józsefvárosin jó pénzért még színötös mérnöki diplomát is beszerezhetsz. Persze keményen perkálni kell érte, ingyen sajt max. az egérfogóban van.
2015. aug. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ha tényleg nincs meg a 8 általánosuk, 100% hogy illegálisan szerezték. B jogsihoz feltétel az általános végzettség.
2015. szept. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!