Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktam matekból évismétlés...

Megbuktam matekból évismétlés történik, szerintetek melyik jobb? ha másik iskolában kezdjük a 10ediket vagy ha abba ahol megbuktam? Hihetetlen nehéz idő.

Figyelt kérdés
nem gondoltam volna hogy ennyire fog fájni.. akivel történt már ilyen vélemény?
2015. aug. 31. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy ki tanítaná idén a matekot. ha ugyan az a tanár és semmi esély másikhoz kerülni akkor válts sulit inkább. de ezt is mérlegelni kell a többiek véleménye alapján, hogy ha lesz új tanárod, ő hogy tanít.
2015. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni, hogy mennyire szereted a jelenlegi iskoládat, mennyire kötődsz hozzá vagy nem. És az új iskoláról mit tudsz, biztosan jó választás-e. Egyébként nem a világvége egy évismétlés, nem egyedül veled esett meg, legalább érettebb leszel, és az idei tanév már jobban fog sikerülni.
2015. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is buktam már meg matekból 9 és 10 osztályba is. Nekem 9. be a bukásom az sajnos az akkori tanárom rossz indulatán volt mert ő erre hajtott hogy minél többünket leselejtezzen mert szerinte csak sz..rok vagyunk és semmit nem érünk. Következő tanévbe már ki is rúgták mert az igazgatónak is teljesen elege lett belőle. Akkor ugye új tanárt kaptunk aki jó fej volt meg vicces de elég pocsékul adta le az anyagokat sokan nem értettük meg, én iga átmentem a 9. es pótvizsgán mert az anyagból a tanár direkt szívatott mindenkit de a pótvizsgára már más tanár állította össze a feladatokat, tudta nagyjából hogy ki az aki tudja csak a tanárunk hülyesége miatt bukott meg és tudta hogy ki az aki tényleg hülye hozzá. Ő egyszerű feladatokat állított össze mert ismerte az osztályt ő tartotta nekünk az informatikát. Aztán ugye 10. be más tanárt kaptunk aki rosszul tanított akkor is sokan buktunk mert egyszerűen nem tudtunk ki igazodni. Én akkor elmentem magántanárhoz aki az egész éves anyagot újra leadta nekem nulláról úgy hogy megértsem, és ez így is lett, a pótvizsgán egyedül én és egy másik csaj mentünk csak át. Én akkor amikor 11. osztályba is elég rosszul álltam matekból és az osztályból többen sem értették, de sajnos az iskola vezetőség nem tudott mit tenni igaz nem is nagyon akart én akkor sulit váltottam mivel volt egy másik igaz erősebb iskola de ugyanaz a szakközép résszel mint ahova jártam, a másik csaj is jött velem és még egy páran mentünk át abba a másik suliba az osztályból összesen hatan. Azért vettek fel minket mert náluk sok olyan volt akik nálunk is rosszabbak voltak és otthagyták a sulit mert csak szakmunkásra voltak készen, a helyükre vettek fel minket 11 be mert az akkori létszám csak 16 volt. Igaz kellett tennünk fél évbe szintvizsgát amibe sok segítséget kaptunk, így sikerült mindenkinek annak ellenére hogy erős iskolának számított nagyon jól magyaráztak a tanárok én a 3 as átlagommal ott sokkal jobban teljesítettem ugyan annyi tanulással mint a régi iskolámban. Az érettségim is elég jól sikerült bár nem egyetemre hajtottam de sokan mondták hogy simán mehettem volna valami szakra, csak ugye azzal itt elhelyezkedni nehéz lett volna.
2015. szept. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Sajnos én is megbuktam matekból (így most újra 9ediket vagyok), de nem váltottam sulit és szerencsére más matektanárt kaptam, így összességében nem jártam annyira rosszul. Az elején nekem is nagyon nehéz volt, mert az előző osztályom nagyon jó volt és nagyon hiányzik, még most is (persze szünetekben át szoktam menni beszélgetni, de az mégsem ugyanaz, mintha oda járnék). Az első hónap (szeptember) volt a legnehezebb, de kibírtam (egy kis alkohollal persze...). Aztán ahogy azt mondani szokás, az idő mindent megold. Ha mindent nem is, de így pár hónap elteltével kezdem megszokni a helyzetet, örömet találni a mindennapokban és túllépni a dolgon. Egy valamit megfogadtam, hogy soha többé, semmilyen vizsgán nem fogok megbukni, legyen az nyelvvizsga, érettségi vagy akár jogsi. Szóval pozitív felfogás és "minden" rendbe fog jönni :)

2015. dec. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!