Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen könyvet ajánlotok...

Milyen könyvet ajánlotok autószereléshez?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és azt tervezem hogy leérettségizem mivel most egy gimibe járok és utána elszeretnék végezni egy autószerelői tanfolyamot ami után természetesen autószerelő szeretnék lenni. Ezért már most szeretnék sokkal többet tudni a dolgokról. szóval a motor felépítése,elektronika stb. na ehhez keresek könyveket vagy ha esetleg tudtok mást is akkor szívesen várom azt is. és ehhez majd ugye szeretnék venni egy kocsit is hogy gyakorlatba végezzem a dolgokat csak ugye előtte nem árt megismerkedi a dolgokkal. :)

2015. szept. 2. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy a neten kerestem rá konkrétan mindig egy-egy részre.

Ha valami nem írta le normálisan, akkor egy másik oldalt nyitottam meg. Mindig volt megoldás.

Aztán amikor megvettem az első saját autómat, akkor már kifejezetten ahhoz kerestem cuccokat.

Amit nem mindig sikerült, mert nem egy hétköznapi autóról van szó, plusz nagyon régi is.

Akkor már úgy csináltam, hogy a youtube-ba írtam be pl. hogy: lengéscsillapítók cseréje.

Legtöbbször angolul kell keresni.


Csaj létemre nem sok segítséget kapok, úgyhogy még nehezebb a helyzetem.

A Te is lány vagy, akkor készül fel, hogy majd kapsz hideget-meleget sokaktól sajnos.

2015. szept. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, én faszi vagyok. És így minden sikerült hogy csak a neten megnézted? Csak mert szerintem úgy nehezebb azért.
2015. szept. 2. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!