Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezért lehetek magántanuló?...

Ezért lehetek magántanuló? Mert soha se tudtam és nem is fogok tudni beilleszkedni a középiskolában, és mert félek az ott levőktől? 16/L

Figyelt kérdés

Most vagyok újra 10.es. ( Matekból buktattak meg, Discalculia miatt nem tudtam semmit-A lényeg hogy Ha lenne felmentesem akkor nem húzztak volna meg belőle! Mi már többször is intézkedtünk a suliban, erre pár héttel ezelőtt derűlt ki, hogy nem intéztek semmit. Ez most felesleges mesélnem, mert bonyolúlt!) Az pedig nagyon rosszúl érintett hogy megbuktam es uj osztalyba kerultem.

Szóval az a problémám, hogy elgondolkodtam ezen a magántanulósdin. Azért szeretnék az lenni, mert sose bírtam a suliban lenni. Évekóta csesztettek, ami miatt mára teljesen megváltoztam. A lényeg hogy ha márcsak reggel arra kelek fel hogy suliba kell mennem, már kezdődik a pánikrohamom, és a sírógörcs! Ma is nagyon nehezen tudtam visszatartani a sírást is, mert nagyon rossz a suliban lenni a sok ember r*hadék, rosszindulatú ember között. Ahányszor elmegyek előttük pusmogni kezdenek a hátam mögöt, már ettől is a sírás kerűlget, mert sértőek! Rettegek az összes ott levő embertől. Egyébként is sose szoktam, még az utcára se kimmenni, az is nagy erőfeszites ha csak a boltba megyek le. Ezért is nem szoktam egyedűl menni boltba, hanem tesomat kerem meg hogy kiserjen el. Mert akkor nem figyelek az emberekre. Suliba is ugy megyek, hogy az erdőn átvagok. Szóval nem birok ott lenni az iskolaban, mert nem birom mar vegig hallgatni ahogy engem mocskolnak, csak mert visszahúzódó, félénk és mert más a stílusom (igen, fekete cuccok, lancok, bakancs stb). Félek hogy ujra kikeszulok es panikrohamot meg sirogorcsot kapok es depressziós leszek, a depresszió miatt pedig önmarcangolni fogom magam! tavaly mar tortent balhem ( sirva fakadtam az osztaly elott mert sertegettek ugy mintha egy valami sz*r lennék, egyszer ilyenkor majdnem neki mentem az egyik lanynak is aki bantott, mindegy.) is amikor felidegeltek ott az emberek es nem akarom hogy ujra ez legyen! :,( Szóval ezért szeretnék magántanuló lenni! Még a szüleimmel nem beszéltem, de majd fogok! Akik itt vannak magántanulók, azok írják már le légyszíves milyen annak lenni, hogy zajlott a magántanulóváválás.

Kérlek normális válaszokat adjatok!

Köszönöm!

16/L.



2015. szept. 2. 17:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Plusz nem szeretném hogy az iskola hiearchiájából való kitagadás miatt egy lelkibeteg felnőtt legyek! Megakarom óvni a maradék normális mentalitásomat! :(
2015. szept. 2. 18:02
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lenne jobb neked egy másik iskolában? Ott lehet, hogy elfogadnának.

Szerintem ne akarj magántanuló lenni. Az esetek nagy többségében akkor romlanak az eredmények és azt nem akarhatod.

2015. szept. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kétszer váltottam sulit! Semmivel nem lett jobb a helyzetem, csak rosszabb lett. Meg a szüleim amúgy se engednék, hiába mesélném/meséltem régebben is már nem érdekelnék őket... És nem is nagyon tudnék már más suliba menni mert az előző osztályom miatt lerontottam a jegyeimet. :( Amíg nem csesztettek addig viszonylag jól tanultam. :(
2015. szept. 2. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit intézne a suli diszkalkulia ügyben??? Ezt a szülőnek kell intézni.
2015. szept. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na igen, erre már mi is rá jöttünk. De most nem arrol van szó. Azt csak említésképp írtam le.
2015. szept. 2. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!